Yükleniyor...

XRP Sahipleri ve Ripple Karşı Karşıya

XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia eden XRP sahipleri ve Ripple avukatları arasında gerçekleşecek olan davanın bugün görülmesi planlanıyor.

xrp

XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia eden XRP sahipleri ve Ripple avukatları arasında gerçekleşecek olan davanın bugün görülmesi planlanıyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple Labs arasındaki önemli dava, bölge mahkemesinden özet karar bekliyor. XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia eden yatırımcılar tarafından açılan Zakinov davası ise bugün gerçekleşecek. Zakinov davasının, SEC ve Ripple arasında geçen davaya da etki edebileceği düşünülüyor. 

John Deaton, XRP Sahiplerini Savunmak İstiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia eden XRP sahipleri ve Ripple avukatları, 26 Nisan 2023’te gerçekleşecek duruşmaya hazırlanıyor. 

Ayrıntılara göre mahkeme duruşması, Ripple’a dava açan XRP sahiplerinin sınıfını belgelendirme sorusu etrafında gerçekleşecek. Ripple ve SEC davasının öne çıkan isimlerinden olan avukat John Deaton, Zakinov davasında özet sunmak için izin talebinde bulundu. Deaton, XRP’nin menkul kıymet olmadığına inanan 75 binden fazla XRP sahibini savunmayı amaçlıyor. Ancak Deaton’ın sunduğu talep henüz karara bağlanmadı. 

Avukat Deaton, hakimin halkın yaklaşık 500 üyesine çevrimiçi erişim açtığını bildirdi. Yargıç, John Deaton’ın sözlü tartışmaya katılmasına izin vermediği için duruşmanın LBRY ve SEC duruşmasından farklı olarak çevrimiçi olacağını sözlerine ekledi. Avukat, bunun mahkemenin uzun süredir devam eden bir kuralı olduğunu belirtti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x