Yükleniyor...

XRP Sahiplerine İkinci Airdrop: İşte YieldFlare ile İlgili Son Bilgiler

Flare bu yılın ilk yarısında toplamda 45.

airdriopppse

Flare bu yılın ilk yarısında toplamda 45.827.728.412 Spark token’ını XRP sahiplerine dağıtacak. Token, Ethereum tipi işlevselliği XRP Ledger’e getirmek için tasarlanmış yeni bir akıllı sözleşme ekosisteminin parçası.

Şimdi, Flare blockchain’i üzerine inşa edilen ve takas, stablecoin, yield farming, varlığa dayalı krediler, sigorta ve getiri madenciliğini güçlendirmek için tasarlanan Flare Finance, aynı katılımcılara başka bir airdrop sunmayı planlıyor. Şirket, Spark alan kullanıcılara DAOFlare token (DFLR) airdrop’u yapacağını söylüyor. DFLR sahipleri daha sonra bu token’ları Flare Finance’in resmi token’ı olan YieldFlare ile takas edebilir.

Flare Finance Twitter üzerinden bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullanmıştı:

“Flare Network’ün ana ağ lansmanından bir ay sonra, Flare Finance, FLR sahibi olanların tüm bakiyelerinin anlık görüntüsünü alacak. Anlık görüntümüzden 7-10 gün sonra, hem FLR (Spark) hem de DFLR (DAOFlare) sahibi olmaktan gurur duyacaksınız. Ama bekleyin, Flare Finance ekosistemiyle etkileşime başlamak için bir adım daha ileri gitmelisiniz. Son adım olarak DFLR’nizi Flare Finance Ecosystem’in resmi token’ı olan YFLR (YieldFlare) ile değiştirmektir. Değiştirildikten sonra sonsuz potansiyel sizi bekliyor olacak.”

Flare, ağın 2021’in ikinci çeyreğinde başlayacağını söyledi.

YieldFlare Token’ı Nedir?

YieldFlare token’ı, FlareX platformunda bir değişim ücreti ve yönetim token’ı olarak çalışır. Takas sırasında olduğu gibi platformda işlem yaptığınızda ilgili üretici ve alıcı ücretlerinin yerine harcanabilir. FlareX’te listelenmek isteyen yeni projelere oy vermek için kullanılabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x