Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) XRP Sahiplerine İkinci Airdrop: İşte YieldFlare ile İlgili Son Bilgiler

XRP Sahiplerine İkinci Airdrop: İşte YieldFlare ile İlgili Son Bilgiler

ABONE OL:google-news

Flare bu yılın ilk yarısında toplamda 45.827.728.412 Spark token’ını XRP sahiplerine dağıtacak. Token, Ethereum tipi işlevselliği XRP Ledger’e getirmek için tasarlanmış yeni bir akıllı sözleşme ekosisteminin parçası.

Şimdi, Flare blockchain‘i üzerine inşa edilen ve takas, stablecoin, yield farming, varlığa dayalı krediler, sigorta ve getiri madenciliğini güçlendirmek için tasarlanan Flare Finance, aynı katılımcılara başka bir airdrop sunmayı planlıyor. Şirket, Spark alan kullanıcılara DAOFlare token (DFLR) airdrop’u yapacağını söylüyor. DFLR sahipleri daha sonra bu token’ları Flare Finance’in resmi token’ı olan YieldFlare ile takas edebilir.

Flare Finance Twitter üzerinden bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullanmıştı:

“Flare Network’ün ana ağ lansmanından bir ay sonra, Flare Finance, FLR sahibi olanların tüm bakiyelerinin anlık görüntüsünü alacak. Anlık görüntümüzden 7-10 gün sonra, hem FLR (Spark) hem de DFLR (DAOFlare) sahibi olmaktan gurur duyacaksınız. Ama bekleyin, Flare Finance ekosistemiyle etkileşime başlamak için bir adım daha ileri gitmelisiniz. Son adım olarak DFLR’nizi Flare Finance Ecosystem’in resmi token’ı olan YFLR (YieldFlare) ile değiştirmektir. Değiştirildikten sonra sonsuz potansiyel sizi bekliyor olacak.”

Flare, ağın 2021’in ikinci çeyreğinde başlayacağını söyledi.

YieldFlare Token’ı Nedir?

YieldFlare token’ı, FlareX platformunda bir değişim ücreti ve yönetim token’ı olarak çalışır. Takas sırasında olduğu gibi platformda işlem yaptığınızda ilgili üretici ve alıcı ücretlerinin yerine harcanabilir. FlareX’te listelenmek isteyen yeni projelere oy vermek için kullanılabilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyHodl
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar