Yükleniyor...

XRP Sahiplerine Spark (FLR) Token Müjdesi

Kripto para ve Bitcoin borsası Bitrue, Spark (FLR) token’ının yakın zamanda trade edilebileceğine dair bir açıklamada bulundu

spark token ripple xrp

Kripto para ve Bitcoin borsası Bitrue, Spark (FLR) token’ının yakın zamanda trade edilebileceğine dair bir açıklamada bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dijital varlık yöneticisi Bitrue, Flare Networks’ün yerel token’ı olan Spark’ın (FLR) 6 Ocak’tan itibaren trade’e açık olacağını duyurdu. FLR başlangıçta sadece XRP işlem çiftiyle trade’e açılacak.

12 Aralık’ta gerçekleşen ve merakla beklenen anlık görüntünün ardından, XRP sahipleri token’ların cüzdanlarına dağıtılmasını beklemek zorunda kalacak. Fakat kripto para borsası Bitrue, FLR token’larının ilk dağıtımının 30 Aralık’ta yapılacağını açıkladı.

XRP İçin Yeni Bir Ekosistem

Ripple’ın eski yatırım kolu Xpring tarafından finanse edilmesine rağmen, proje blockchain şirketinden bağımsızlığını korudu. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu ayın başlarında bir CNN röportajında ​​şirketinin borsalarla yapılan görüşmelerde hiçbir etkisi olmadığını iddia etti.

SEC’in Ripple’a açtığı davanın ardından, Block Digital kurucu ortağı Santiago Velez, Flare’nin XRP için “yepyeni bir uygulama sınıfı” oluşturabileceğini ve böylece San Francisco merkezli dekacorn ile ilişkili karşı taraf risklerini azaltabileceğini iddia etti.

En XRP dostu borsalardan biri olan Bitrue, yakında diğer borsalar gemiden atlarken tartışmalı kripto para birimiyle başka bir ticaret çifti başlatacak. U.Today tarafından bildirildiği üzere Bitstamp, önümüzdeki ay ABD’li kullanıcılar için XRP trade’ini askıya alacak. Tahmin piyasası Polymarket’e göre, büyük çoğunluk Coinbase’in de aynı şeyi yapmasını bekliyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x