XRP Sahiplerinin Spark Token'larına Kavuşmasına Az Kaldı • Coinkolik
Yükleniyor...

XRP Sahiplerinin Spark Token’larına Kavuşmasına Az Kaldı

XRP bilindiği gibi son zamanlarda büyük bir yükseliş yaşadı.

xrp ripple spark token flare airdrop Depositphotos 3643236 xl 2015 scaled 1

XRP bilindiği gibi son zamanlarda büyük bir yükseliş yaşadı. Neredeyse %200’ün üzerinde bir artışın olduğu ralli XRP sahiplerini umutlandırdı.Bu yükseliş inşa edilirken XRP’yi mevcut seviyelere itmeye yardımcı olan şeyin de Flare airdropu ve ücretsiz Spark token vaadi olduğu iddia ediliyor.

XRP sahipleri için Flare airdrop “snap shot”ı bu haftanın sonunda gerçekleşecek ve cüzdanınızı hazırlamak, Spark token’ları talep etmek için yalnızca birkaç gün kaldı. Peki airdrop için hazır mısınız?

Flare Airdrop’u Neden XRP Patlamasını Tetikledi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP yatırımcıları, diğer kripto yatırımcılarının çoğundan daha sancılı bir ayı piyasası yaşadı ve üç yıl boyunca piyasadaki en kötü performansın ardından büyük sıkıntılar çekti. XRP fiyatınaki her düşüşle birlikte, yatırımcı ordusu da psikolojik olarak çökmeye başladı. Bununla birlikte, tutunmayı başaranlar, 2020’nin 4. çeyreğinde %200 sürpriz bir ralli ile iyi bir şekilde ödüllendirildi.

Yükseliş momentumu ve bunun sonucunda ortaya çıkan yatırım getirisine ek olarak, Ripple sahipleri, Flare Network’ün yaklaşan airdrop’unun bir parçası olarak eşit miktarda Spark token talep edebilir. Yalnızca XRP tutarak erişilebilen ücretsiz token’ların cazibesi, analistlere göre altcoin’in son zamanlarda yükselişine neden olan şeyin bir parçasıydı. Bu nedenle yatırımcılar yalnızca üç gün kanala airdrop’u kaçırmak istemiyor.

download 1 860x421 1

Spark Token Nasıl Alınır?

Flare Network, XRP defterinden yararlanıyor ancak Ripple tarafından oluşturulan protokolde DeFi uygulamalarını çalıştırmak için Ethereum akıllı sözleşmelerini getiriyor. Spark token’larını talep etmek için mümkün olan en kolay yol, XRP’yi Flare Network airdrop’unu destekleyen herhangi bir kripto para birimi borsasında saklamaktır. Bunlar arasında Binance, Bithumb, Bitfinex, eToro, Crypto.com, FTX, Huobi, Kraken, OKEX, KuCoin ve hatta kullanıcıların desteklemeyeceğini düşündüğü Coinbase bulunuyor.

Paribu, BtcTurk Spark Airdrop’una desteklerini duyurdu.

Desteklenen borsaların tam listesi Flare web sitesinde mevcut. Peki herhangi bir şey yapmaya gerek var mı? Eğer XRP’ler borsadaysa hayır. Her borsa sizin için tüm işlemi halledecek ve bir noktada Spark token’larını o sırada elinde XRP tutan yatırımcılara sunacak.

Token’lar Hemen Verilmeyebilir

Bununla birlikte, desteklenen borsalardan herhangi biri aracılığıyla airdrop’a katılmakla ilgilenen herkesin, ortaya çıkan ilgili ayrıntılara çok dikkat etmesi gerektiğini belirtmek gerekir. Örneğin Coinbase, kullanıcılara belirtilmemiş bir “ileri tarihe” kadar herhangi bir Spark token vermeyi planlamıyor ve herkese token’ların ilk önce yasal incelemeye tabi olduğunu hatırlatıyor. Esasen, airdrop’a katılmalarına rağmen borsadan Spark token alamama ihtimaliniz var. Sonunda, bu sonuçta her bölgenin düzenleyicilerine kadar inen bir meseledir.

Herhangi bir Spark token üzerinde sahiplik sağlamak için, kendi sorumluluğunuzda olan bir cüzdanda XRP bulundurabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca borsa dışı bir Ethereum adresine erişimlerinin olduğundan emin olmalıdır. Geri kalan adımlar, bir XRP destekçisi ve geliştiricisi olan “Wietse” tarafından nazikçe özetlendi. Gerekenler XRPtoolkit.com’u, defterle etkileşime girmek ve token’ları talep etmek için bağlı bir Ledger Nano ile ziyaret etmeyi içeriyor.

12 Aralık 2020’deki snap shot’tan sonra Spark token’lar talep edilebilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x