Yükleniyor...

XRP Son Yarım Saatte %60 Oranında Yükseldi! Peki Neden?

Ripple (XRP), son yarım saat içerisinde %60 oranında değer kazandı.

xrp ripple 1

Ripple (XRP), son yarım saat içerisinde %60 oranında değer kazandı. Popüler altcoin, yazının yazıldığı sırada yükselmeye de devam ediyor. XRP’nin bu yükselişini Ripple’ın önceki gün SEC’e resmi savunmasını vermesine bağlayanlar mevcut. Fakat Twitter’daki kripto para topluluğu genel olarak bir pump grubunun bu işi üstlendiğini iddia ediyor.

Ekran Resmi 2021 01 30 19.39.01

Yerli analistlerden Yeni Nesil Kripto Trader, DOGE sonrasında XRP’nin pump edilmesinin küresel bir mesaj olarak algılanabileceğini ifade ederek, şunları dile getirdi: “DOGE sonrası XRP pump küresel mesaj olarak algılanabilir biz alt sezon başlattık gelen gelsin diyor olabilirler. O zaman biz erken yatırımcı sayılırız.”

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği Avukat Oğuz Evren Kılıç da XRP’nin bu sıçramasına şaşırmadığını Ripple’ın büyük bir marka, XRP’nin ise çok önemli bir proje olduğunu ifade etti.

Analist Crypto Kemal ise, “Doge’den sonra XRP’nin mega pumpu tüm dikkatleri altcoinlere çekecektir dünyada, boğa boğa diyorduk ya hani… İşte DOGE ve XRP’nin içine hakiki boğa kaçmış… Önümüzdeki dönemde güzel pumplara tanıklık edeceğiz dipten aldığınız coinlere stop taşıyarak ilerleyin herşey olabilir” ifadelerini kullandı.

Twitter’daki kullanıcılar ağırlıklı olarak wallstreetbets grubunun XRP’yi yükselişe geçirdiğini düşünse de, bununla beraber XRP ve Ripple’a inanan kesim de aslında azımsanmayacak kadar fazla.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
talip
talip
3 yıl önce

ben ufak bir yatırım yapmayı düşünüyorum fakat bazı cekincelerim var bana yardım edebilirseniz memnun olurum iyi günler

ck x banner
ck youtube banner