Yükleniyor...

XRP Topluluğu Daha Büyük Kazanımlar Bekliyor

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, önceki kazançlarını yeniden yakalamaya devam ediyor ve topluluk eskisinden daha heyecanlı.

xrp topluluğu

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, önceki kazançlarını yeniden yakalamaya devam ediyor ve topluluk eskisinden daha heyecanlı. Kripto para topluluğu en büyük üçüncü kripto para biriminin fiyatını izliyor ve yükseliş tahminleri yapıyor.

Fiyat Artışı İlgiyi Tetikliyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yatırımcı Kevin Cage, insanların XRP’ye şimdi dikkat etmeye başladığını, fakat daha önce fiyatı 0.20 doların altındayken daha fazla yatırım yapma imkanları olduğunu dile getirdi. Fiyat açısından yükselen varlıklara olan ilginin düşük olan varlıklara ilgiden daha yüksek olduğunu söyleyen Cage, XRP’nin 1 dolara yükselmesi halinde, birçok kişinin o zaman satın almaya başlayacağına inanıyor.

Teknik analistler de Bitcoin ve Ethereum’a çok daha fazla dikkat etseler de bu kripto para biriminin yükseleceğini düşünyorlar.

20 Milyon XRP Hareket Etti

XRPL Monitor hesabı, Ripple tarafından yayınlanan başka bir XRP bölümünün ayrıntılarını paylaştı. Bu sefer 20 milyon XRP şirketin cüzdanları arasında taşındı. Ripple, toplam arzın yaklaşık yarısına sahip ve zaman zaman yatırım amaçlı veya diğer hedefler için küçük miktarda parayı akışa sunuyor. Her ayın ilk gününde, blockchain behemoth 1 milyar XRP’nin kilidini açıyor.

Bu, topluluktaki birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratıyor çünkü bu şekilde piyasaya sürülen tüm XRP’nin, fiyatın yükselmesine engel olduğunu düşünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x