XRP Üzerinden Erken Emeklilik Planı Yapan Analistten Önemli Uyarı! • Coinkolik
Yükleniyor...

XRP Üzerinden Erken Emeklilik Planı Yapan Analistten Önemli Uyarı!

XRP üzerinden erken emeklilik planı yapan bir trader, dijital varlığın kısa vadede 0,17 - 0,18 dolar gibi düşük bir fiyata düşebileceğini iddia etti.

XRP XRP 1

XRP üzerinden erken emeklilik planı yapan bir trader, dijital varlığın kısa vadede 0,17 – 0,18 dolar gibi düşük bir fiyata düşebileceğini iddia etti.

2016 yılında Teksas’ta CME Group’un yıllık ticaret yarışmasında birincilik kazanan Eric Choe, Temmuz ayında borçlarını ödedikten sonra, acil durumlar ve bazı gayrimenkuller için tasarruf yapıp her şeyini XRP’ye yatırmaya karar verdiğini açıkladı. Choe, XRP’nin 2-4 dolar civarında bir değere ulaşması durumunda erken emekli olabileceğini söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

O zamanlar XRP 0,42 dolar civarında işlem görüyordu ve CoinMarketCap verilerine göre XRP o zamandan bu yana yüzde 50’den fazla değer kaybetti. Başlangıçta Choe, planının geri tepmesi durumunda 28 sentin altına satış emri vereceğini söylemişti. Choe’un pozisyonunu gerçekten terk edip etmediği belli olmasa da, dijital varlık için çok önemli bir kırılmanın yaşanmak üzere olduğunu belirtti.

Trader, XRP’nin paylaştığı grafikteki destek bölgelerine tutunamaması durumunda 0,17 – 0,18 doların görebileceğini, varlığın yükselişe geçmesi için ise 0,26 dolar seviyesinin kırılması gerektiğine dikkat çekti.

https://twitter.com/CryptoChoe/status/1204280901963616257

Trader, bir ay önce XRP’nin kendisini 0,60 dolar seviyesini üzerine atması durumunda gelecek yıl emekli olabileceği açıklamasında bulunmuştu. Görünen o ki emeklilik planını bir süre daha ertelemek durumunda kalacak.

https://twitter.com/CryptoChoe/status/1194098265383481344


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x