Yükleniyor...

XRP Uzmanı Analistten Yeni Tahmin Geldi

Ünlü ticaret uzmanı Peter Brandt, yine bir XRP tahmininde bulundu.

xrp ripple ünlü analist

Ünlü ticaret uzmanı Peter Brandt, yine bir XRP tahmininde bulundu. Brandt’e göre XRP, yakın zamanda bir çöküş yaşayabilir. Ünlü analiste göre Ripple Labs, XRP fiyatını desteklemek için tahsis edilen bir seviyeyi patlattı.

Attığı bir tweet ile Peter Brandt, XRP’yi ‘keşfeden’ ve toplam arzının yüzde 60’ına sahip olan blockchain ödeme şirketi Ripple Labs’in şimdi bundan vazgeçtiğini iddia ediyor. Ona göre firma, XRP’yi kritik bir destek seviyesinin üzerinde desteklemek için tahsis edilen seviyeyi ortadan kaldırdı.

XRP / BTC Anahtar Desteğini Kaybediyor

Brandt, XRP fiyatının, Bitcoin’in 10 bin dolarlık seviyeye çıktığı son rallinin ardından 2.060 satoshi seviyesinin altına düştüğünü belirtti. Dördüncü en büyük kripto para birimi yukarıda belirtilen seviyeyi geri kazanamazsa Brandt, XRP’nin 1.450 satoshi’ye kadar düşeceğini söylüyor.

Brandt aryıca XRP’yi elinde tutanların nihayet teslim olması halinde XRP için 1.100 satoshi’nin mümkün olabileceğini tweet’ledi. 10 Haziran’da XRP, Aralık 2017’den bu yana BTC’ye karşı en düşük noktasına ulaştı. XRP / BTC çifti şu anda Ocak 2018’de kaydedilen yaklaşık 23.000 satoshi zirvesinden yüzde 91 oranında şaşırtıcı bir düşüş gösteriyor.

XRP’nin Baş Düşmanı

Brandt, XRP hakkında yaptığı olumsuz yorumlardan ötürü bazı zamanlar tepki topluyor. Brandt, son zamanlarda XRP’yi manipüle edilmiş bir aldatmaca olarak tanımlamıştı. Analist bundan önce, XRP’nin ücretsiz olarak dağıtılması gerektiğini de söylemişti.