Yükleniyor...

XRP ve AiDoge Dikkatleri Üzerine Çekiyor 

XRP, piyasalardaki genel düşüş baskısına rağmen ciddi bir güç gösteriyor ve bu da, iyi bir fiyat hareketinin yakında gerçekleşebileceğini gösteriyor.

xrp aidoge

XRP, piyasalardaki genel düşüş baskısına rağmen ciddi bir güç gösteriyor ve bu da, iyi bir fiyat hareketinin yakında gerçekleşebileceğini gösteriyor. Yatırımcıların aklından “XRP 1 dolar olur mu?” sorusu geçerken, başka bir coin de favori olma yolunda ilerliyor: AiDoge (AI)

XRP’de Son Durum

XRP, 0,46 dolar seviyesinde, ancak düşüş trendini yakın zamanda kırabilir. Şu anda, en yakın direnç seviyesi 0.45 dolar ve XRP hala bu direnç seviyesinin hemen üzerinde. 26 Mayıs itibarıyla 0.46 dolar olarak işlem görüyor. Buradan yükselmeye başlarsa diğer önemli direnç 0,4730 olabilir, ana direnç bölgesiyse 0,50 dolar seviyesinde.

Ayrıca kripto analiz platformu Santiment tarafından sağlanan veriler, 19 Nisan’dan bu yana XRP’nin 0,52 dolarlık fiyat seviyesinin altına düşmesi nedeniyle 1 milyon ile 10 milyon XRP token tutan büyük yatırımcı adreslerinin birikim yapma çılgınlığına başladığını gösteriyor. Ayrıca balinalar, 21 Nisan-5 Mayıs arasındaki 14 işlem gününde cüzdanlarına 610 milyon coin ekledi.

Ayrıca Ripple, Aralık 2020’den beri ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile davalık durumda. SEC, Ripple’ın yasadışı olarak XRP sattığı iddiasını ortaya attı ve XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak değerlendirdi. Ripple ise Howey testine göre bir yatırım sözleşmesi olmadığını iddia ederek bu iddiaya karşı çıktı.

Hâlâ devam eden dava, ABD kripto pazarında bazen zorluklar yaratmış olsa da, XRP lehine olumlu bir sonuçlanma ihtimali, yatırımcıları şimdiden coin’in fiyatı konusunda heyecanlandırıyor.

CoinMarketCap’e göre Ripple (XRP), piyasa değerine göre 6. sırada bulunuyor.

Yatırımcılarının Yeni Gözdesi AiDoge(AI)

AiDoge, yapay zeka algoritmasıyla beslenmiş bir dizi meme içeriği ve kripto haberleriyle donatılmış bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların verdiği talimatlara dayanarak eğlenceli ve yüksek kaliteli meme görüntülerini oluşturuyor.

AiDoge ekibi, uzun süredir yapay zeka üzerinde çalışıyor ve makine öğrenimi, blok zincir teknolojisi ve pazarlama konularında uzmanlaşmış bir kadroya sahip. Yerel token’ı AI, projenin başarısında önemli bir rol oynuyor ve proje hakkında şimdiden büyük ilgi uyandırıyor.

Yapay zeka ve meme coin’lerin gücünü arkasına alan bu projenin yerel token’ı AI için, yapılması gerekenler şu şekilde:

  • Adım 1: Bir kripto cüzdan oluşturun.
  • Adım 2: ETH, BNB veya USDT satın alın.
  • Adım 3: Kripto token’lar cüzdana aktarın.
  • Adım 4: Cüzdanı AiDoge Sitesine Bağlayın ve ‘AiDoge Satın Al’a tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner