Yükleniyor...

XRP (XRP), IOTA (MIOTA), Cardano (ADA) ve TRON’u (TRX) Kapsayan Anketten Dikkat Çeken Sonuç

DYOR podcast yayınlarının sunucusu Tom Buonincontri tarafından düzenlenen ankette, yatırımcılara favori kripto paralarını seçmeleri istendi.

altcoin

DYOR podcast yayınlarının sunucusu Tom Buonincontri tarafından düzenlenen ankette, yatırımcılara favori kripto paralarını seçmeleri istendi. Şıklar arasında XRP (XRP), IOTA (MIOTA), Cardano (ADA) ve TRON (TRX) yer aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yaklaşık 7.500 kişinin katıldığıda ankette IOTA, toplam oyların yüzde 15,4’ünü alarak sonuncu oldu. Yüzde 17,9 ile TRON’un TRX’i üçüncü olurken Cardano’nun ADA’sı ise yüzde 23’le ikinci oldu. Geriye kalan oyları toplayan XRP ise yüzde 44 ile açık ara en popüler altcoin oldu.

Neden XRP?

Ankette bu sorunun cevabına ulaşılabilecek bir bilgi bulunmamasına rağmen, çoğunlukla yatırımcıların favori kripto paralarını seçmek için farklı noktalara baktıkları bilinen bir gerçek. Bazı yatırımcılar, gelecek için en iyi fiyat artışı sunacağına inandığı kripto parayı seçtiklerini söyledi. Bu, XRP’nin neden açık ara farkla en favori altcoin olarak önümüze çıktığı konusunda fikir verebilir.

XRP, uzun zamandır devam eden düşüş trendini kırmışa benziyor, ayrıca 2020 yılının ilk ayında yüzde 50 değer kazandı. Çoğu analist de XRP’nin yakın zamanda boğa koşusunun devam ettireceğini söylediği teknik oluşumlara sahip olduğunu ifade ediyor.

Ripple’ın Halka Arzı

Uzun süredir satılan toplu token’lerin düşüşe neden olduğundan şikayetçi olan XRP yatırımcıları, bir nebze de olsa Ripple’ın emanet hesabından çıkan XRP’lerin miktarını düşürmeyi başarmıştı. Fakat Ripple, bu yıl ilk halka arz planları yapıyor. Fiyatlar üzerindeki etkisi bilinmeyen bu hamleden önce XRP’nin artması bekleniyor. Hatta Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu yıl, XRP’nin hem Bitcoin’den hem de diğer kripto varlıklardan daha iyi performans göstereceğini düşünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x