Yükleniyor...

XRP Yakında Devasa Bir Ralli Görebilir!

Eski bir Goldman Sachs yöneticisi hayatında ilk kez kripto para satın aldı ve seçtiği kripto Ripple’ın XRP'si oldu.

XRP Yakında Vahşi Bir Ralli Görebilir

Eski bir Goldman Sachs yöneticisi hayatında ilk kez kripto para satın aldı ve seçtiği kripto Ripple’ın XRP’si oldu. Bitcoin ve diğer üst düzey kripto para birimleri yılın en yüksek seviyelerine yaklaşırken, XRP iyi bir performans göstermedi. Dördüncü büyük kripto, yıl başından bu yana %7 civarında düştü. Bununla birlikte, fon yöneticisi yakın gelecekte XRP’nin patlama potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor

Bitcoin (BTC) Yükselişi XRP’yi Zirvelere Çıkarabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Will Meade 8 Temmuz’da Twitter’da Ripple’ın XRP’sini alarak ilk kripto alımını yaptığını açıkladı. Milyar dolarlık hedge fonu yöneticisi, kripto para birimleri hakkında fazla bir şey bilmediğini itiraf etti, ancak yeni zirvelere fırlayan temel kripto para birimlerinin XRP’nin fiyatını olumlu yönde etkileyeceğine inanıyor.

Meade, ABD Başkanı John F.Kennedy tarafından popüler hale getirilen eski yükseliş deyimini kullandı ve “Yükselen bir gelgit tüm tekneleri kaldırıyor” diyerek BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini tekrar test etmesi durumunda XRP’nin de bunu yapabileceğini söyledi.

XRP yıllar boyunca analist Tone Vays ve eski UFC savaşçısı Ben Askren de dahil olmak üzere eleştirmenlerden payını aldı. Will Meade’nin XRP satın alması, yapılan sürekli eleştirilere rağmen yatırımcıların hala XRP ile ilgilendiğini gösteriyor. Ve XRP’nin sergilediği kötü performansa rağmen, yatırımcılar hala XRP’nin zafer günlerine geri döneceğini umuyor.

XRP Ralli Aşamasında

Yana doğru yaptığı uzun işlem döneminden sonra, kripto para piyasası nihayet bir boğa koşusuna işaret ediyor. XRP, 0,20 doların üzerine çıkmayı başardığı için bu akımdan yararlandı. Kripto para analisti BigCheds’e göre, bu son ralli ile başarılı bir kama kırılmasından sonra bir boğa bayrağı oluştu. Analist ayrıca, XRP/BTC çiftinin Nisan ayından bu yana ilk kez 50 günlük hareketli ortalamasını da kırdığını kaydetti ve XRP fiyatının daha da yükselebileceğini işaret etti.

XRP yakında vahşi bir ralli görebilme ihtimali olsa da, Ocak 2018’de belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolar seviyesinden hala çok uzak. Ancak, dijital varlık için tüm umutlar kaybolmuyor. En azından eski Goldman Sachs Müdürü Will Meade buna inanıyor.