Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) XRP Yatırımcıları İçin Flare Airdrop'unu Destekleyen Donanım Cüzdanlarına Bir Yenisi Daha Katıldı

XRP Yatırımcıları İçin Flare Airdrop’unu Destekleyen Donanım Cüzdanlarına Bir Yenisi Daha Katıldı

ABONE OL:google-news

Biyometrik kripto para donanım cüzdanı D’CENT’ten XRP yatırımcılarını sevindirecek bir haber geldi. D‘CENT, XRP sahiplerine dağıtılacak Spark Token (FLR) airdrop’unu destekleyeceğini açıklayan sınırlı sayıdaki donanım cüzdanından biri oldu.

D‘CENT öte yandan Flare testnet’i Coston’u ve Flare tabanlı uygulamaları da destekleyeceğini duyurdu. Şirketin kurucu ortağı ve baş stratejisti Minho Yoo, Flare ağını D’CENT’te yerel olarak destekleme planlarına ilişkin detayları paylaştı. Minho Yoo‘nun yaptığı açıklamaya göre Flare ağı için testnet musluğu D’CENT’in mobil uygulamasına eklenecek.

Bu özellik hem donanım cüzdanında hem de D’CENT’in mobil uygulamalarında desteklenecek. Bu sayede Flare meraklıları donanım cüzdanına gereksinim duymaksızın testnet’in öne çıkan özelliklerini deneyimleyebilecek.

D’CENT ayrıca Flare için geliştirilmiş ağ kaşifi Flarescan’i de destekleyecek. Tıpkı Bitcoin ve Ethereum ağındaki işlemleri takip etmemize olanak sağlayan Blockchain.info ve Etherscan gibi Flarescan de Flare Network’te gerçekleştirilen işlemlerin ve cüzdanların görüntülenmesine olanak sağlıyor.

D’CENT’in yanı sıra lider kripto para donanım cüzdanı Ledger da Spark Token (FLR) airdrop’unu destekliyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar