Yükleniyor...

XRP Yatırımcıları İçin Flare Airdrop’unu Destekleyen Donanım Cüzdanlarına Bir Yenisi Daha Katıldı

Biyometrik kripto para donanım cüzdanı D’CENT’ten XRP yatırımcılarını sevindirecek bir haber geldi

flare xrp sahiplerine 45 827 728 412 spark token dagitacak

Biyometrik kripto para donanım cüzdanı D’CENT’ten XRP yatırımcılarını sevindirecek bir haber geldi. D‘CENT, XRP sahiplerine dağıtılacak Spark Token (FLR) airdrop’unu destekleyeceğini açıklayan sınırlı sayıdaki donanım cüzdanından biri oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

D‘CENT öte yandan Flare testnet’i Coston’u ve Flare tabanlı uygulamaları da destekleyeceğini duyurdu. Şirketin kurucu ortağı ve baş stratejisti Minho Yoo, Flare ağını D’CENT’te yerel olarak destekleme planlarına ilişkin detayları paylaştı. Minho Yoo‘nun yaptığı açıklamaya göre Flare ağı için testnet musluğu D’CENT’in mobil uygulamasına eklenecek.

Bu özellik hem donanım cüzdanında hem de D’CENT’in mobil uygulamalarında desteklenecek. Bu sayede Flare meraklıları donanım cüzdanına gereksinim duymaksızın testnet’in öne çıkan özelliklerini deneyimleyebilecek.

D’CENT ayrıca Flare için geliştirilmiş ağ kaşifi Flarescan’i de destekleyecek. Tıpkı Bitcoin ve Ethereum ağındaki işlemleri takip etmemize olanak sağlayan Blockchain.info ve Etherscan gibi Flarescan de Flare Network’te gerçekleştirilen işlemlerin ve cüzdanların görüntülenmesine olanak sağlıyor.

D’CENT’in yanı sıra lider kripto para donanım cüzdanı Ledger da Spark Token (FLR) airdrop’unu destekliyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x