Yükleniyor...

XRP Yatırımcılarına İyi Haber! Airdrop Desteği Sürecek

Ripple ve XRP arka arkaya gelen kötü haberlerle sarsılmaya devam ediyor

spark token. xrp ripplejpg

Ripple ve XRP arka arkaya gelen kötü haberlerle sarsılmaya devam ediyor. Son olarak Bittrex ve Swipe Wallet, XRP işlemlerini durdurduklarını açıkladı. Tüm bu açıklamaların ardından XRP ciddi bir düşüş yaşadı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0.21 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP’nin arka arkaya borsalarda işlemlerinin durdurulmasıyla beraber kripto para yatırımcıları Spark Airdrop konusunda neler yaşanacağını da merak etmeye başladı. Bilindiği üzere 12 Aralık’ta Flare Network bir airdrop düzenlemiş ve destekleyen platform ve borsalardaki XRP yatırımcıları 1:1 oranında Spark token almaya hak kazanmıştı. Borsaların XRP işlemlerini durdurmasıyla beraber Spark token’ların da alınamayacağı konusunda bir endişe oraya çıktı. Bu endişelere Coinbase ve Crypto.com bir yanıt verdi.

Coinbase, yaptığı açıklamada “Müşteriler daha önce duyurulan Spark airdrop için uygun olmaya devam edecek” ifadelerini kullandı. Kısacası Coinbase Spark token için desteğini devam ettirecek. Bununla birlikte Crypto.com da benzer bir açıklama yaptı.

Popüler kripto para borsası Flare Network’ün Yaklaşan Spark (FLR) token dağıtımı hakkında bildirimde bulundu. Crypto.com, 2021’in ilk yarısı için ayarlanan Spark (FLR) token dağıtımını desteklemeye devam edeceğini açıkladı. Borsa ayrıca bu durumun Flare Network’ün takdirine bağlı olarak değişebileceği uyarısında da bulundu.

Flare Finance’tan Kampanya

Flare Finance her ne kadar XRP ve Ripple için kötü günler yaşansa da bir XRP hediye kampanyası başlattı. Bu promosyona katılmak için, Flare meraklılarının Flare Finance ve FlareScan Twitter hesaplarını takip etmeleri ve yorumlar bölümüne üç arkadaşlarını etiketlemeleri gerekiyor. Ek olarak, tüm katılımcılar promosyonla ilgili bilgileri Twitter kitlelerine yaymalıdır.

https://twitter.com/FlrFinance/status/1343632303314980865?s=20


Üyelik
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
mu1111
mu1111
8 ay önce

türkiye merkez bankası coinini çıkarıp satacak. şimdi türkiye merkez bankası hisse senedi mi satmış olacak. sec zırvalıyor.

0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x