Yükleniyor...

XRP Yatırımcılarını 2023 Yılına Kadar Neler Bekliyor?

Bitcoin ve kripto para birimleri alanında şiddetli bir tartışma yaşanıyor.

XRP Yatirimcilarini 2023 Yilina Kadar Neler Bekliyor

Bitcoin ve kripto para birimleri alanında şiddetli bir tartışma yaşanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bilindiği üzere her dört yılda bir yeni bir boğa döngüsü gündeme geliyor. Ancak bu sefer Bitcoin döngülerinin uzadığı iddia ediliyor, zira yarılanmanın etkisi önceki yıllarda olduğu gibi geçmedi.

Lider kripto para birimi geçmiş döngü  ile ilerlerken, XRP ilerideki bir döngünün nasıl sonuçlanabileceğine belki ışık tutabilir.

XRP, diğer kripto para birimlerine kıyasla birçok zaman epey geride kaldı, bu yüzden belki de Bitcoin ve diğer para birimlerine ne olabileceğinin en iyi göstergesi sayılmayabilir. Bununla birlikte, 2023 yılına kadar kripto para pazarında yeni zirvelere işaret eden uzun vadeli yuvarlak bir dip oluşuyor olabilir.

Bu aynı zamanda çoğu para biriminde beklenenin aksine, yeni bir ATH’nin yakında görülmeyeceğini potansiyel olarak doğruluyor.

Yalnızca günlük zaman dilimlerini izleyen XRP yatırımcıları, daha fazla sabır gerektiren daha yüksek bir zaman dilimi için baş ve omuz formasyonunu görmezden geliyor olabilir. Haftalık grafik de potansiyel olarak 2019 ortalarından itibaren desteğin bozulmasıyla başlayan daha büyük, ters baş ve omuz modelinde başka bir sağ omzu tamamlamayı bekliyor.

ters bas ve omuz

Kara Perşembe ile çöken kripto para biriminin, Şubatın en yüksek seviyesine geri dönmesi yaklaşık altı ay sürdü. Aşağıdaki grafikte görüleceği üzere daha büyük, daha yüksek zaman dilimine sahip ters baş ve omuz modeli, fiyat hareketine ayı piyasasının hakim olduğunu gösterir ve yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine işaret etmemektedir.

ripple 1

Yuvarlanan alt ve üst destek ve direnç kanalı, 18’den fazla farklı aylık mum kapanışını tuttu ve bunu birkaç yıl daha yapmaya devam edebilir.

Durum Ripple için mutlaka kötü değildir, ancak yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerinin çoğu kripto para  yatırımcısının beklediğinden çok daha uzakta olduğu anlamına gelir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x