Yükleniyor...

XRP Yine Düşüşe mi Geçti?

Toplam piyasa değeri göz önüne alındığı zaman üçüncü büyük kripto para olan XRP, geçtiğimiz hafta başlattığı yükselişinin ardından tekrar düşüşe geçti.

xrp 2

Toplam piyasa değeri göz önüne alındığı zaman üçüncü büyük kripto para olan XRP, geçtiğimiz hafta başlattığı yükselişinin ardından tekrar düşüşe geçti. XRP, tüm kripto para birimlerinin yükselişe geçtiği piyasa sürecinde 0.35 dolara kadar çıkmış ve hatta bu direnç noktasını da kırmak için mücadele etmişti. Fakat XRP şu an 0.31 dolara düştü ve bu seviyede kalmak için zorluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son 24 saatlik grafiğe baktığımız zaman XRP yaklaşık yüzde 7’lik bir değer kaybı yaşadı. CoinMarketCap verilerine göre üçüncü büyük kripto para birimi şu an 0.311 dolardan işlem görüyor.

XRP’nin ilk büyük destek seviyesinden 0.3180 dolara ve ikinci büyük destek seviyesinden 0.3002 dolara düştüğü görüldü. Dün gece geç saatlerde destek bulan Ripple’ın XRP’si, günü 0,31 dolar seviyesinin üstüne çıkararak bitirmek için çabalıyor.

XRP’nin 0.3378 dolar seviyesine çıkarak ralliye başlaması için 0.3160 dolar seviyesini aşması gerekecek. Bununla birlikte, XRP’nin 0.32 dolar seviyelerine ulaşması için daha geniş pazardan destek gerekli olacak. Eğer 0.3160 dolar seviyesine geri dönülmezse, XRP’de düşüş yaşanabilir. 0.30 doların altına düşmek, ilk büyük destek seviyesini 0.2855 dolardan devreye sokacaktır. Bununla birlikte, XRP’nin 0.30 doların altındaki seviyelerden uzak durması gerekir.

XRP Teknik Göstergelere Bakış

Büyük Destek Seviyesi: 0.2855 dolar

Büyük Direnç Seviyesi: 0.3378 dolar


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x