Yükleniyor...

XRP Yükselişini Sürdürürken Ripple’dan Dev Ortaklık!

Ripple, web sitesi üzerinden Bank of America (BoA) ile ortaklığını duyurdu.

bank of america ripple xrp

Ripple, web sitesi üzerinden Bank of America (BoA) ile ortaklığını duyurdu. Yıllarca süren spekülasyonlar ve gizli pilot projelerden sonra, Ripple tarafından yapılan bir açıklama ile söylentiler doğrulanmış oldu.

Ripple, Bank of America (BoA) ile işbirliğini doğruladı. Ödeme çözümleri şirketi, web sitesini güncelleyerek Bank of America’nın RippleNet’teki ana müşterilerinden biri olduğunu doğruladı. Bank of America da artık birçok finans kuruluşu gibi RippleNet teknolojisinden yararlanacak.

RippleNet’in web sitesinde Bank of America’nın logosunun bulunduğu alanda şu ifadeler kullanılıyor:

“RippleNet Üyeliği, RippleNet’i toplu ve demokratik bir şekilde yönetmek ve geliştirmek için birlikte ortaklık yapan önde gelen finans kurumlarından oluşan bir ağdır. Bu kurumlar, küresel sınır ötesi işlemleri standartlaştırmak için çalışmaktadır.”

Ripple’ın açıkladığına göre bu üyelik, RippleNet katılımcılarının her işlem için operasyonel tutarlılık ve yasal netlik sağlayan ortak bir çerçeve olan RippleNet Rulebook’a bağlı kalmasını ve Rulebook yönetişim süreçlerine katılmasını sağlar. Üyelerin RippleNet kullanımları arttıkça içgörülerini ve en iyi uygulamaları öğrenip paylaşabilecekleri ve diğer üyelerle yeni ticari ilişkiler kurabilecekleri bölgesel ve küresel bir topluluk oluşturur.

Ortaklığın Uzun Bir Hikayesi Var

CNF tarafından bildirildiği üzere, Ripple ile ABD’nin en büyük ikinci bankası arasındaki ortaklığın uzun bir geçmişi var. Ortaklıkla ilgili söylentiler Ekim ayında, 2020 Swell Konferansı sırasında sızdırıldı. Bildirildiği üzere, bir sunumun resimleri Bank of America tarafından RippleNet’e dayalı olarak işletilen bir uygulamayı gösterdi. Bununla birlikte, bankanın müşterilerinin düşük maliyet ve ücretlerle anında uluslararası para gönderebilecekleri tahmin edildi. Ancak bu sadece söylenti olarak kalmıştı. Bugün ise Ripple bunu doğrulamış oldu.

XRP Fiyat Rallisi Devam Ediyor

XRP’nin fiyatı son birkaç gündür ciddi bir yükselişte. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %22 oranında artışla 0.52 dolar seviyesinden işlem görüyordu. CoinMarketCap verilerine göre kripto para birimi son 7 günde ise %84 oranında değer kazandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x