Yükleniyor...

XRP’de Dev Transfer Hareketliliği!

Ripple, Coinbase ve anonim bir kripto balinası birlikte 365,7 milyon XRP'yi transfer etti.

xrp ripple transfer

Ripple, Coinbase ve anonim bir kripto balinası birlikte 365,7 milyon XRP’yi transfer etti.

Kripto para takip hizmeti Whale Alert, dün toplam 365.7 milyon XRP taşıyan beş şaşırtıcı derecede büyük XRP işlemi tespit etti. Aralarındaki en büyük yığın 181 milyon XRP idi.

Ripple, devasa miktarda XRP gönderimlerine katılan taraflardan biriydi. 98,2 milyon dolarlık XRP, Ripple ve diğer büyük taraflar tarafından hareket ettirildi.

5872

Whale Alert, son 20 saat içinde Ripple ve diğer yüksek profilli kripto oyuncularının yaklaşık 365,7 milyon XRP aktardığını bildirdi. Kripto para biriminde bu miktar, 98.162.899 doları temsil ediyor. Ripple, cüzdanları arasında 39,4 milyon XRP transferi yaptı. Diğer katılımcılar ise Bitcoin ve kripto borsaları Huobi ve Coinbase idi. 180.000.000 XRP (53.821.418 dolar) taşıyan en büyük işlem ise anonim bir balina tarafından anonim bir cüzdana gönderildi.

SEC Davasından Sonra Transferler Arttı

SEC’in Ripple’a karşı açtığı son davanın ardından büyük XRP işlemleri gerçekleşmeye başladı; XRP önce yüzde 30 civarında kaybetti ve ardından düşmeye devam etti. Son 7 güne bakıldığında XRP değerinin yarısından fazlasını kaybetmiş görünüyor.

Daha önce de bildirdiği gibi XRP balinalarının sayısı (cüzdanlarında 10 milyon XRP veya daha fazla olan) azalmaya başladı. Bununla birlikte, perakende yatırımcılar (cüzdanlarında 1 milyon XRP veya daha az) ekosistemde ortaya çıkmaya devam ediyor. 23 Aralık’ta Ripple, eski CTO’su Stellar’ın kurucusu Jed McCaleb’e 133 milyon XRP transfer etti.

Öte yandan XRP transferleri geçtiğimiz birkaç saat içinde de gerçekleşmeye devam etti.

XRP Kazançlarını Siliyor

Bu haftanın başlarında ana akım medya ve kripto para medyası tarafından duyurulduğu üzere, SEC, şirketi ve eski ve mevcut üst düzey yöneticilerini suçlamıştı. Bu haberin ardından üçüncü büyük kripto para birimi XRP 0,64 dolardan değer kaybetmeye başladı. XRP listedeki üçüncü sırasını da Tether’a kaptırdı. Şimdiye kadar XRP, bu yıl elde ettiği tüm kazanımlarla birlikte değerinin yüzde 50’sinden fazlasını kaybetti. CoinMarketCap’in verilerine göre, yazının yazıldığı sırada XRP 0,27 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x