Yükleniyor...

XRP’de Golden Cross Görüldü! 13 Ekim 2022

Günlük grafiğinde altın kesişim (Golden Cross) görülen XRP'deki sonraki hedefler neler olabilir bu yazımızda sizler için derledik.

xrp

Günlük grafiğinde altın kesişim (Golden Cross) görülen XRP’deki sonraki hedefler neler olabilir bu yazımızda sizler için derledik. XRP’deki son durum ne? Buradan sonra hangi seviyeler görülebilir?

Üç aydan fazla bir süredir 0,38 dolar seviyesini yakalamaya çalışan XRP, destek seviyelerine geri gelmeye başladı.

XRP Teknik Analizi

SEC‘in Ripple ile davasındaki Eylül sonu gelen kararlar, EMA’ların kısıtlamalarının üzerinde sağlam bir ralli için temel oluşturduğu görüntüsünü taşıyor. Kararlar ardından gelen toparlanma hareketi XRP’de yükseliş için bir ortam oluşturdu diyebiliriz. XRP, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 7,5 düşmüş olsa da teknik analizine baktığımız zaman XRP’de bir yükseliş hareketi görebiliriz.

xrp

XRP, yaklaşık 3 aydır 0,3 0,38 dolar aralığında konsolide olurken, devam eden SEC ile olan davası da devam ederken belirsizliklerin ortasında yatırımcı hisselerini açıkladı. Son satın alma baskısı XRP’nin günlük 20/50/200 hareketli ortalamasının (EMA) üzerinde bir pozisyon sürdürmesine neden oldu.

Altcoin’de bir yükseliş flama modeli görülürken alıcılar geçtiğimiz hafta bir satış gerçekleştirdiler. Bu satışın ardından 200 günlük hareketli ortalama toparlanma gösterdi.

200 günlük hareketli ortalamanın yanı sıra başka bir toparlanma da gelecek olursa kısa vadeli bir rallinin yolunu yapabilir. Alıcılar önümüzdeki süreçte 0,53 dolar seviyesini test etmeye çalışabilir. Bu seviyenin üzerindeki bir kapanış ise XRP’yi 0,56-05,8 dolar direnç bandına taşıyabilir. Bununla beraber 200 EMA’nın altındaki bir düşüş bir miktar satıcı baskısını da tetikleyebilir. Bu durum yaşanırsa ilk büyük destek 0,44 dolar bögkesinde ve ardından 50 EMA’da yaşanabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x