Yükleniyor...

XRP’de Rota Düşüş mü? 26 Mayıs 2023

XRP'deki göstergeler olası bir düzeltmenin yakın olduğunu ortaya koydu.

xrp

XRP’deki göstergeler olası bir düzeltmenin yakın olduğunu ortaya koydu.

SEC ile davası devam eden Ripple’ın token’ı olan XRP‘de analistler düşüş konusunda uyardı. Peki göstergeler ve analistlerin düşünceleri ne, derledik.

XRP Fiyat Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP‘nin olası düşüş senaryosuyla ilgili bilgilere göre, Twitter’da popüler olan 100eyes Crypto Scanner analistlerinin belirttiği düşüş eğilimi takip ediliyor. Teknik analizde, XRP gibi bir varlığın fiyatı yeni bir zirveye ulaştığında, düşüş eğilimi oluşabileceğinden bahsediliyor.

Buna karşın, bu düşüş eğilimiyle birlikte göreli güç endeksi (RSI) gibi bir momentum göstergesi, yeni bir yüksek seviyeye ulaşamaz ve düşüş gösterebilir. Fiyat ile RSI arasındaki bu farklılık, genellikle yükseliş momentumunun zayıfladığının bir işareti olarak yorumlanır. Potansiyel olarak bir fiyat düzeltmesine veya hatta tam bir düşüş eğilimine yol açabilir. 23 Mayıs itibariyle XRP fiyatı, son 24 saatte yüzde 3,3’lük küçük bir artıştan sonra 0,46 dolar seviyesinde bulunuyor.

xrpp

XRP‘nin fiyat gidişatına ilişkin belirsizliklere ek olarak, Evai CEO’su Matthew Dixon nedensellik ilişkisi kullanarak dijital varlık için önemli bir fiyat düşüşü öngördü.

Dixon, potansiyel olarak 0,34 dolara kadar düşebileceğini belirtirken, 0,60 doların üzerinde önemli bir toparlanma beklemiyor. Dixon, Elliot Dalga Teorisi kullanarak bu oynaklığın yüksek riskli yüksek getiri ticaret fırsatları sunabileceği düşüncesinde. Ayrıca, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse kısa süre önce SEC davasına hızlı bir çözüm öngördüğünü açıkladı. Ripple için önemli bir sorun olan bu davanın çözülmesi, XRP’nin fiyatını önemli ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle, önümüzdeki haftalarda XRP’nin yolunun potansiyel zorluklar ve fırsatlarla dolu olduğu görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x