Yükleniyor...

XRP’de Sular Durulmuyor: 21Shares XRP İşlemlerini Durdurdu

Eskiden Amun olarak bilinen İsviçre merkezli kripto varlık yöneticisi 21Shares, XRP'yi borsada işlem gören ürünler arasından (ETP'ler) kaldırdı.

Eskiden Amun olarak bilinen İsviçre merkezli kripto varlık yöneticisi 21Shares, XRP’yi borsada işlem gören ürünler arasından (ETP’ler) kaldırdı.

Hareket, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple ve yöneticileri Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’e karşı dava açmasının ardından geldi. SEC, XRP’yi bir menkul kıymet olarak görüyor ve yöneticilerin XRP’nin kayıtsız menkul kıymet satışları yoluyla milyarlarca dolar topladığını iddia ediyor.

Bir The Block haberine göre, CEO Hany Rashwan şirketin endeks kurallarının “menkul kıymet olan ve likidite sorunları olabilecek herhangi bir varlığın” dahil edilmesini yasakladığını söyledi.

SEC davasından bu yana, Bitstamp, OSL, CrossTower ve Beaxy de dahil olmak üzere birkaç borsa XRP desteğini kaldırdı. Kripto varlık yöneticisi Bitwise, geçen hafta kripto endeks fonunun XRP pozisyonunu tasfiye etmişti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x