Yükleniyor...

XRP’de Uzun Vadeli Yükseliş Beklentisi Devam Ediyor

XRP, son birkaç gündür başlattığı rallide yavaşlama sürecine girmiş gibi görünüyor.

xrp

XRP, son birkaç gündür başlattığı rallide yavaşlama sürecine girmiş gibi görünüyor. Popüler altcoin, sabah saatlerinde gerileme yaşamıştı. Bu da yatırımcıların “XRP acaba düşmeye devam edecek mi?” diye düşünmesine neden oldu. Konuyla alakalı olarak farklı analistler farklı yorumlarda bulunuyor. Gelin onlara birlikte bakalım.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yerli kripto para topluluğunun önemli yorumcularından Dr. Hardfork, XRP’de uzun vadeli yükseliş beklentisinin devam ettiğini dile getirdi. Dr. Hardfork, “XRP kisa pozisyon alanlar için paylaşıyorum. Saatlikte ikili tepe var ve küçük bir sarkma meydana gelebilir. Uzun vadeli yükseliş beklentisi devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Dr. Hardfork, şunları da ekledi:

“XRP, 2018’de iğne attığı noktaları tekrar test ediyor. Piyasa alıcılı ve yükseliş beklentisi devam ediyor. 80 cent ve 99 cent hedefler. Stop Kijunsen (26 günlük hareketli ortalama olan) 50 cent.”

Bir diğer önemli analist Nebraskan Gooner ise XRP’nin oldukça ilginç bir noktada bulunduğunu dile getiriyor. Gooner, şu ifadeleri kullanıyor: “XRP ilginç bir noktada. Bir yandan 4H’lik bir çıkışımız var ancak ses çok düşük. 2H kırılma ve ardından sonraki mumda daha güçlü satış hacmi var. Potansiyel 1H çift tepeli ancak yerel satış hacmi ve potansiyel koparma yeniden testi tamamlandı. Destek, destektir.”

Yörüngeden Çıkabilir

News BTC’de yer alan bir analize göre ise boğa piyasası bölgesinde RSI ve MACD henüz yükselişe geçtiği için, Ripple’da incelenecek iki önemli yükseliş faktörü bırakıyor. Dolara karşı haftalık XRP grafiklerinde, altcoin orta çizgiden geçtikten sonra Bollinger Bantlarının zirvesine ulaştı. Bu aynı zamanda son boğa patlaması sırasında meydana geldi ve sonuçta bir yıldan daha kısa bir süre sonra artışa yol açtı.

xrp usd

Bollinger Bantları, Ichimoku bulutu tarafından sağlanan sinyali de taklit eder. XRP son kez buluttan geçtikten sonra, Ripple boğaları için yarışa girmişti. Artık XRP, haftalık zaman dilimlerinde bulutun üstüne çıktığı için gökyüzü artık sınır değil ve Ripple olarak bilinen altcoin yakında yörüngeden tamamen çıkabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x