Yükleniyor...

XRP’de (XRP) Yüzde 11’lik Bir Ralli Yaşanabilir!

Kripto para analisti Crypt0mer, geçtiğimiz günlerde XRP'nin “bir hamle yapmak” üzere olduğunu ifade etti.

XRP XRP

Kripto para analisti Crypt0mer, geçtiğimiz günlerde XRP’nin “bir hamle yapmak” üzere olduğunu ifade etti. Trader, işaret ettiği hamle ile fiyatın yükselip yükselmeyeceğine konusuna açıklık getirmese de, bu “hamlenin” yukarı yönlü olacağını gösteren bir grafik paylaştı.

Crypt0mer, grafikte XRP’nin bir ay süren bir kanaldan ayrıldığını ve Bitcoin yükselişinin devam etmesinden dolayı yükselişe geçtiğine dikkat çekiyor. Bu yılın başlarında görülen bir başka kanalda, varlık kanalın altında kırılma yaşamış ve ardından XRP fiyatı adeta çökmüştü. Bu sefer ise tam tersi yaşanıyor.

Analistin grafikle birlikte paylaştığı bir diğer bilgi ise Klinger göstergesinin RSI’nin önemli bir bölgeye yaklaşırken dört hafta içinde ilk kez pozitif bölgeye yönelmek üzere olduğu. Eğer boğalar kripto para birimini 0,223 dolardan (bu yazının kaleme alındığı sıradaki XRP fiyatı) biraz daha yüksek bir seviyeye çıkarmayı başarcak olurlarsa buradan yükseliş trendinin oluşmaya başladığı çıkarımında bulunulabilir.

Son fiyat hareketinin yakın gelecekte yükseliş trendinin oluşacağını doğruladığı görülüyor. Crypt0mer daha önceki XRP analizinde satın alma baskısının 0,21 dolar civarında başlayacağını ve 0,25 dolara doğru bir sıçrama yapılacağı tahmininde bulunmuştu. Yani XRP için 0,223 dolardan (bu yazının kaleme alındığı sıradaki XRP fiyatı) 0,25 dolara doğru yaklaşık yüzde 11’lik bir ralli yaşanabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x