Yükleniyor...

XRP’den Yeni Bir Hamle: XRPL Accelerator

XRP Ledger (XRPL) topluluğu, sistem üzerindeki blockchain girişimcilerini desteklemek amacıyla tasarlanan 12 haftalık bir XRPL Accelerator programını duyurdu.

xrp

XRP Ledger (XRPL) topluluğu, sistem üzerindeki blockchain girişimcilerini desteklemek amacıyla tasarlanan 12 haftalık bir XRPL Accelerator programını duyurdu.

SECXRP davasının yakın süreçte XRP tarafına pozitif evrilmesi, XRP eksositemindeki faaliyetleri de etkilemiş gözüküyor. Hem teknik hem temel açıdan parlayan XRP’de özellikle de son zamanlara damgasını vuran XRP Ledger (XRPL), yeni atılımlarına son hızıyla devam ediyor. XRPL üzerine inşa edelicek blockchain eylemlerini desteklemek için tasarlanmış XRPL Accelerator programı, sistem üzerinde yapılabilecek yeni gelişmeler için şimdiden merak uyandırmış görünüyor.

gettyimages 1322421028 abstract image of blockchain formed by binaries and network on a dark background2

XRPL Accelerator, Blockchain Girişimcilerini Destekliyor

Blockchain girişimcilerini desteklemek amacıyla oluşturulan program için bilgiler aktarılmaya devam ediliyor. Yaklaşıl olarak 12 hafta süreceği belirtilen programın ana hedefi “blockchain teknolojisi ve buna konuya yönelik girişimcileri desteklemek” olduğu belirtildi.

Giderek artan yenilikleriyle gündemde olan XRPL, gerçekleştireceği bu program ile daha şimdiden blockchain tutkunlarının takdirini kazandı. SEC davasında da XRP’nin ön planda olması, Ripple ekosistemindeki pozitif havayı beraberinde getirdi. Bu olaylar ile birlikte kripto yatırımcılarının dikkat odağında XRP daha çok yer almaya başladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x