Yükleniyor...

XRPL NFT Satış Hacminde Yeni Rekor

Blockchain ağı XRPL, NFT satış hacminde 7 milyon XRP kilometre taşını aştı.

XRP NFT Satis Hacminde Yeni Rekor

Blockchain ağı XRPL, NFT satış hacminde 7 milyon XRP kilometre taşını aştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kurucu Kaj Leroy, Bithomp’a atıfta bulunarak, ekosistemin en hızlı büyüyen projelerinden biri olan onXRP’nin pazarındaki XRPL NFT satışlarının 7,3 milyon XRP’yi aştığını söyledi.

XRPL NFT İstatistikleri

XRPL kilometre taşını, 21.469’luk bir satış rakamıyla geride bırakmış oldu. OnXRP’den sonra listede yer alan Xrp cafe, satışlarda lideri 6,9 milyon XRP ile takip ediyor.

Satış hacmi, onXRP’de sunulan özel bir koleksiyon olarak adlandırılabilecek bir koleksiyonun yardımıyla elde edildi. Xpunks, onXRP’nin yaratıcılarıyla ortak kökleri paylaşıyor ve şu anda efsanevi olan CryptoPunks NFT koleksiyonundan ilham alıyor. Daha önce, koleksiyondaki öğelerden biri olan 8811 numara, o sırada 40.000 dolara eşdeğer olan 108.900 XRP’ye satıldı.

Bithomp’a göre, Xpunks’ın mevcut satış hacmi sadece 958 satışla 2,42 milyon XRP. Ölçümlerde 1,5 milyon XRP satışıyla bir sonraki sırada, onXRP pazarında da listelenen Bored Apes XRP Club yer alıyor. XRPL Hizmetleri portalına göre, XRP Ledger üzerinde şu anda toplam 615.597 NFT bulunuyor. Teklif sayısı 91.615, bunların çoğu (yani 76.794’ü) satış teklifi ve 14.821’i satın alma teklifi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x