Yükleniyor...

XRP’ye Bir Kötü Haber de Önde Gelen Piyasa Yapıcı Şirket B2C2’den Geldi

Önde gelen piyasa yapıcı şirket B2C2, ABD merkezli müşterilere XRP işlemlerini durdurdu

xrpye bir kotu haber de onde gelen piyasa yapici sirket b2c2den geldi

Önde gelen piyasa yapıcı şirket B2C2, ABD merkezli müşterilere XRP işlemlerini durdurdu. Bir The Block haberine göre, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple aleyhine açtığı davanın ardından, B2C2 firması XRP’nin ABD merkezli karşı taraflarla işlemlerini Cuma günü durdurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasındaki en büyük piyasa yapıcı firmalardan biri olan B2C2, ABD’de B2C2 USA aracılığıyla faaliyet gösteriyor. 2019’da piyasaya sürülen birim, ABD’li karşı taraflarla etkileşime geçmiş ve müşterileri firmanın “XRP ürünlerinde alım satımla ilgili bazı kararlar alabileceği” konusunda uyarmıştı.

Perşembe gününe kadar, ABD merkezli müşteriler XRP’yi B2C2 ile normal bir şekilde alıp satabiliyordu. Ancak Cuma gününden itibaren, alım satımlar ABD’li müşteriler için durduruldu. ABD dışı müşteriler hala XRP ile işlem yapabiliyor ancak tüm alım satımları önceden finanse etmeleri gerekiyor.

Hareket, Galaxy Digital ve Jump Trading gibi firmalarının XRP piyasa yapıcılığını durduran benzer eylemlerinin ardından geldi.

Bu ayın başlarında B2C2’yi satın aldığını duyuran SBI Holdings, XRP ve Ripple ile iyi bir ilişkiye sahip. Ripple‘ın önde gelen yatırımcılarından biri olan SBI, firmanın 200 milyon dolarlık Series C fonunda yer almıştı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x