Yükleniyor...

Yaklaşık 90 Milyon XRP Harekete Geçti

Bitcoin şu sıra yeşil bölgede ve XRP yüzde 6 oranında bir yükseliş yakaladı.

90 milyon xrp

Bitcoin şu sıra yeşil bölgede ve XRP yüzde 6 oranında bir yükseliş yakaladı. En büyük üçüncü kripto para biriminin, 90 milyon XRP’nin Kore borsaları tarafından taşınması nedeniyle artıyor olabileceği iddia edildi. Son on saat içinde, toplam 89,6 milyon XRP içeren birkaç ardışık işlem bildirildi. USD cinsinden bu tutar 15.299.403 dolara eşit.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bithomp web sitesi, bu transferlerdeki katılımcıların Güney Kore’den büyük borsaların yanı sıra ABD ve Japonya’dan ticaret platformları olduğunu gösteriyor. Öte yandan, XRP CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 0,175 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Devasa XRP İşlemleri

XRPL Monitor Twitter hesabı, son on saat içinde yapılan devasa işlemlerle ilgili verileri paylaştı. Bithomp analitik web sitesinden elde edilen veriler, 90 milyon XRP’nin çeşitli işlemlerde, ABD ve Japonya’dan Güney Kore merkezli borsaların ve platformların (Bithumb, UpBit, Bittrex ve Bitbank) yer aldığını gösteriyor. Kayıtlı olmayan kullanıcılarla cüzdanlar arasında yaklaşık 5 milyon XRP taşındı. Son zamanlarda, Bithomp’a göre, Güney Kore merkezli Bithumb borsası en sık XRP gönderenler arasında.

90 milyon XRP

Üçüncü sırada yer alan kripto para birimi, Twitter’da nadiren bahsedilse de en sadık yatırımcı topluluklarından birine sahip ve holding için popülerliğini koruyor.

Kovid-19’la Savaş

Daha önce de bildirdiğimiz gibi, San Francisco merkezli Ripple, personelini uzaktan çalışmaya gönderen şirketlere katılmıştı. Buna ek olarak, Ripple bazı yerel organizasyonlara Kovid-19’la mücadele kapsamında 200.000 dolar bağışta bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x