Yükleniyor...

Yapay Zeka, 2020’de XRP Fiyatının 0.65 Dolara Ulaşacağını Söyledi

Ripple Swell konferansı yapıldı, ancak XRP fiyatı henüz önemli bir artış göstermedi.

xrp

Ripple Swell konferansı yapıldı, ancak XRP fiyatı henüz önemli bir artış göstermedi. Fiyatlardaki mevcut düşüşe rağmen, WalletInvestor web sitesi, XRP’nin aktif bir şekilde büyümesi ihtimalini değerlendiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yapay zeka verilerine göre, XRP’nin fiyatı 2020’de yaklaşık 0.65 dolara yükselecek. Piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü kripto para birimi XRP’nin şu anki fiyatı 0.26 dolar. Tabi kripto topluluğunda her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Tahminler genellikle birbirinden oldukça tutarsız. Bazıları Ripple için en az 1 dolarlık bir fiyat öngörüyor.

Ripple topluluğunun ana konferansı yaklaşırken, birçok analist XRP fiyatının iki katına çıkacağına dair söz verdi. Ancak, konferans sırasında ve sonrasında, XRP yine zirveye çıkamadı. Bugün, kripto para birimi 0.26 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, yapay zeka aracılığıyla elde edilen son veri Bitcoin tahminleri gerçeğiyle birleştiğinde yatırımcılar için kripto pazarında bir miktar umut sağladı.

XRP Bu Yıl Trend Olacak mı?

En büyük dijital para birimlerinden olan XRP, 2019 yılında zarar gördü. Ocak-ekim ayları arasında kripto para biriminin fiyatı yaklaşık yüzde 30 oranında düştü. Yılın başında XRP, 0.37 dolardan işlem görürken, Kasım ortasında, 0.26 dolara düştü. XRP’nin pazar kapitalizasyonu da 14.445 milyar dolardan 11.423 milyar dolara indi. Hatırlayın, kısa bir süre için bu altcoin Ethereum (ETH)’nin bile yerini almıştı. Bunun sonrasında ise birçok kişi XRP’nin yakında Bitcoin’in ana rakibi olacağını öngördü, ancak kripto para birimi gittikçe zayıflamaya devam etti.

WalletInvestor tarafından yapılan bir diğer analize göre ise XRP değer kaybetmeye devam edebilir. XRP’nin kısa ya da orta vadede yüzde 80 değer kaybederek 0.03 dolara gerilemesi de öngörüler arasında yer alıyor.

 

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x