Yükleniyor...

Yapay Zeka Coin’lerinde Son Durum

Yapay Zeka teknolojisiyle ilgili coin'lerin başında gelen The Graph (GRT), günün çok düşen ikinci coin'i oldu, güncel GRT değerlendirmesi.

NVIDIA Dell yapay zeka

Yapay Zeka teknolojisiyle ilgili coin’lerin başında gelen The Graph (GRT), günün çok düşen ikinci coin’i oldu, güncel GRT değerlendirmesi.

Geçen hafta NVIDIA’nın bilançosunu açıklamasıyla patlama yapan Yapay Zeka projeli coin’ler, BTC’deki düşüşle birlikte ivmesini kaybetti. Destek noktalarına geri çekilen Yapay Zeka bazlı altcoin’lerden The Graph’in (GRT) fiyat hareketi daha çok dikkat çekti. Güncel olarak direnç noktasının hemen altında alıcı bulan GRT, bu değerin üzerine atamadığı takdirde destek seviyelerini test etmek isteyebilir.

The Graph (GRT) Teknik Analiz

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Güncel olarak 0,1280 dolardan işlem gören GRT, 0,1289 direncinin hemen altında seyrediyor. Bu direncin üzerine atılıp, kalıcılık sağlayabilmesi, GRT’yi daha da yukarı hedeflere taşıyabilir. GRT için takip edilebilecek önemli direnç noktaları sırasıyla 0,1289 – 0,1409 ve 0,1527 dolardır. Kısa vadede önem taşıyan bu dirençlerin kırılması, GRT’nin önünü açabilir.

Yapay Zeka furyasındaki heyecanın azalması, Bitcoin’in aşağı yönlü sert hareketleri gibi etkenler, GRT fiyatını sarsabilir. Bu senaryoda GRT için takip edilebilecek destek seviyeleri sırasıyla haftalık açılış fiyatı, 0,1169 dolar ve 0,1080 dolardır. Aynı zamanda Yapay Zeka sektöründeki gelişmelerin araştırılması, ilgili coin’ler hakkında çeşitli veriler sunabilir.

Ekran Resmi 2023 06 03 18.17.26

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x