Yükleniyor...

Yapay Zeka Yükselişi Devam Ediyor: SingularityNet (AGIX)

Yapay zeka coin'lerinin bilinen isimlerinden SingularityNet (AGIX), son 24 saatte yüzde 24'e yakın artış gösteYardi.

analiz

Yapay zeka coin’lerinin bilinen isimlerinden SingularityNet (AGIX), son 24 saatte yüzde 24’e yakın artış gösteYardi.

Birçok şirketin yapay zekaya olan ilgisin, bu alandaki kripto paraları yukarı taşımaya devam ediyor. Son olarak Microsoft’un yetkililerinden yapay zeka hakkında pozitif açıklamalarda bulunması, bu coin’leri tetikledi. Yapay zekanın öne çıkan coin’lerinden olan SingularityNet (AGIX), son 24 saatte yüzde 23,46’lık yükseliş gösterdi. Aynı zamanda AGIX, günün en çok yükselen coin’i olmayı başardı.

SingularityNet (AGIX) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’deki salınımdan sonra 0,25 doları test eden AGIX, yapay zeka furyasından da destek alarak 0,3075 doları test etmişti. Piyasanın belirsizliği, altcoin’lerdeki hacmin azalması gibi etkenler, fiyatı 0,27 dolara çekti. Güncel olarak 0,27 dolardan işlem gören AGIX, yükseliş yönlü hareketine başladığı takdirde sırasıyla 0,297 – 0, 326 ve 0,351 doları hedefleyebilir.

Yapay zeka trendinin azalması, BTC’nin düşüşü gibi faktörler ise, AGIX’i 0,268 ve 0,25 dolara kadar getirebilir. Yapay zeka denilince akla gelen ilk kripto paralardan olan AGIX, altcoin’ler arasında hızlı tepki vermeye devam ediyor. AGIX, Kısa sürede böylesine yükseliş göstermesiyle, birçok kripto yatırımcısının radarına girdi.

Ekran Resmi 2023 05 26 11.07.51

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x