Yükleniyor...

Yapı Kredi, Avalanche ile İş Birliği Yaptığını Açıkladı

Yapı Kredi, blockchain platformu Avalanche ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

yapikredi

Yapı Kredi, blockchain platformu Avalanche ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi, blokzinciri teknolojileri ile ürün ve hizmet geliştiren girişimlere destek sağlayacağı Yapı Kredi Fast FRWRD Hızlandırma Programı için Avalanche ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

yapi kredi avax 1

Yapı Kredi, Yönünü Blockchain’e Çeviriyor

Ülkenin en büyük bankacılık kuruluşlarından Yapı Kredi, blockchain teknolojileri için Avalanche ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Yapı Kredi, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Avalanche iş birliğiyle Blockchain teknolojileri ile ürün ve hizmet geliştiren girişimlere destek sağlayacağımız Yapı Kredi Fast FRWRD Hızlandırma Programı çok yakında başlıyor. Daha fazla bilgi için takipte kalın”

Avalanche Bir Günde İki Ortaklığa İmza Attı

Önde gelen blokzinciri platformu Avalanche, bir günde iki büyük bankacılık kurumuyla ortaklık kurdu. İlk olarak Akbank, öğle saatlerinde Avalanche ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Akşam saatlerinde de Yapı Kredi ortaklığı açıklandı.

Akbank LAB, yaptığı açıklamada, Avalanche teknolojisiyle gerçekleştirilecek olan Akbank ReFi Hackathon’un çok yakında başlatılacağını söyledi.

“Akbank LAB tarafından Avalanche teknolojisiyle düzenlenecek onarıcı finans temalı Akbank ReFi Hackathon çok yakında başlıyor. Detaylar için takipte kal”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner