Yükleniyor...

Yargıç Mahkeme Öncesi SBF Hakkında Karar Verdi

Yargıç perşembe günkü mahkeme önce Sam Bankman-Fried'ın kefaletle serbest bırakılmasını reddetti.

SBF Yasagi Cignedi 684 Bin Dolarlik Islem Gerceklestirdi

Yargıç perşembe günkü mahkeme önce Sam Bankman-Fried’ın kefaletle serbest bırakılmasını reddetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sam Bankman-Fried’ın (SBF) kefaletle serbest kalması şartları geçtiğimiz salı günü bir yargıç tarafından değiştirilmişti. Perşembe günkü duruşmadan önce bir yargıç SBF’nin kefaletle serbest kalmasını onaylamadı.

Sam Bankman-Fried’ın Kefaletle Serbest Bırakılması Hakkında Yeni Gelişmeler Yaşanıyor

İflas eden kripto para borsası FTX’in kurucusu ve eski CEO’su olan Sam Bankman-Fried’ın mahkemesinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

SBF’nin kefalet ödeyerek serbest kalması hakkındaki öneri yargıç tarafından duruşmadan önce reddedildi. Bankman-Fried, şifreli mesajlaşma uygulaması Signal’i davadaki potansiyel bir tanıkla iletişim kurmak için kullanmakla suçlandığı için savcılar kefalet şartlarında değişiklik istediğini yazdı. Bu konu hakkında perşembe günü bir duruşma yapılacak.

Salı günü sunulan mahkeme belgelerine göre bir ABD Bölge yargıcı, Sam Bankman-Fried’in kefalet şartlarını değiştirme ve konuyla ilgili Perşembe günü yapılacak duruşmayı iptal etme talebini reddetti.

Bankman-Fried, savcıların onu ceza davasında potansiyel bir tanıkla iletişim kurmak için teknolojiyi kullanmakla suçlaması ve kefalet şartlarında değişiklik talep etmesi üzerine, bu hafta Signal gibi şifreli veya geçici mesajlaşma uygulamalarını kullanmayı bırakmayı kabul etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x