Yükleniyor...

Yargıç Ronnie Abrams, Sam Bankman-Fried Davasından Çekildi

Bölge Yargıcı Ronnie Abrams, eşi hakkında çıkan iddialar ve olası çatışmaları önleme gerekçesiyle Sam Bankman-Fried davasından çekildi.

Yargic Ronnie Abrams Sam Bankman Fried Davasindan Cekildi

Bölge Yargıcı Ronnie Abrams, eşi hakkında çıkan iddialar ve olası çatışmaları önleme gerekçesiyle Sam BankmanFried davasından çekildi.

Kripto kışında, FTX olaylarının hukuksal süreçleri gündemi yoğun bir şekilde meşgul ediyor. İflas eden borsanın eski b‘su Sam Bankman-Fried (SBF), dolandırıcılık ve kötüye kullanım gerekçeleriyle yargılanıyor. Son olarak SBF, 250 milyon dolarlık bir kefalet ödeyerek ev hapsine geçti. Davaların yoğun bir şekilde görüldüğü bu günlerde, Bölge Yargıcı Ronnie Abrams, SBF davasından çekildiğini bildirdi. Abrams, olası politik çatışmaları önlemek amacıyla böyle bir karar aldığını dile getirdi.

Yargıç Ronnie Abrams, Sam Bankman-Fried Sürecine Devam Etmeyecek

Bölge Yargıcı Ronnie Abrams, FTX‘in eski CEO‘su Sam Bankman-Fried ile ilgili yasal işlemlere katılımını geri çekme kararı aldı.

Abrams, eşi Greg Andres’in 2021 yılında FTX’in danışmanı olan Davis Polk and Wardwell’in ortağı olduğunu açıkladı. Bu şirket, FTX davalarında temsilcilik yaparak gündeme geldi. İddiaların ortaya çıkmasıyla açıklama yapan Abrams, eşinin temsilciler ile herhangi bir ilgisinin olmadığını dile getirdi.

Yine de Abrams, FTX’in hukuksal süreçlerinde oluşabilecek çatışmaları ve izlenimleri önlemek amacıyla davadan çekilme kararı aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x