Yükleniyor...

Yargıç, SBF’nin Kefalet Koşullarını Eleştirdi

Yargıç Lewis Kaplan, Sam Bankman-Fried'ın kefalet koşullarındaki endişelerini dile getirdi.

SBF Serbest Kaldiktan Sonra Ilk Kez Gorundu

Yargıç Lewis Kaplan, Sam Bankman-Fried‘ın kefalet koşullarındaki endişelerini dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD bölge yargıcı Lewis Kaplan, Bankman-Fried’in kısıtlamalardan kurtulmanın yollarını bulabileceği ve başkalarıyla elektronik olarak gizlice iletişim kurabileceği konusundaki endişelerini dile getirdi.

Yargıç, SBF’nin Kefalet Şartlarından Kolayca Sıyrılabileceğini Düşünüyor

10 Mart’ta Reuters, ABD Bölge Yargıcı Lewis Kaplan’ın eski FTX kripto para borsası kurucusu Sam Bankman-Fried için önerilen kefalet koşullarıyla ilgili endişelerini dile getirdiğini bildirdi.

Amerika Birleşik Devletleri New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesinde görev yapan ABD bölge yargıcı Lewis Kaplan, Bankman-Fried’in akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve herhangi bir video oyun platformu veya cihazı kullanmasının yasaklanmasını önerdi.

Ek olarak teklifte Kaplan, Bankman-Fried’in iletişiminin “internet kapasitesi olmayan veya internet kapasitesi devre dışı bırakılmış bir kapaklı telefon veya akıllı olmayan başka bir telefonla” sınırlandırılması gerektiğini söyledi.

Kaplan, SBF’nin şu anki yasakları kolayca delebilecek kadar zeki olduğunu da sözlerine ekledi. Bununla birlikte Bankman-Fried’ın avukatı Christian Everdell mahkemeye, hakimin endişelerini gidermek için yeni bir teklif üzerinde savcılarla birlikte çalışacağına dair güvence verdi. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x