Yükleniyor...

Yargıç, Spor Yıldızlarını FTX Davasından İhraç Edebilir

ABD Florida'nın federal yargıcı, NBA yıldızı Shaquille O'Neal ve tenisçi Naomi Osaka'yı FTX davasından çıkarmayı düşünüyor.

dava

ABD Florida’nın federal yargıcı, NBA yıldızı Shaquille O’Neal ve tenisçi Naomi Osaka’yı FTX davasından çıkarmayı düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida federal yargıcı, NBA’in yıldızı O’Neal ve ünlü tenisçi Naomi Osaka‘yı FTX’in davasından ihraç etmeyi planladığını belirtti. Federal yargıç, iki yıldız ismin ceza alıp almadığının belli olmadığını da vurguladı. Davacılar ise konuya el atarak, iki spor yıldızının ihraç edilmemesiyle ilgili düşüncelerini dile getirdi. Davacılar konuya ilişkin açıklamalarda bulunarak, ikilinin dava edilmeleri gerektiğini vurguladı. Sonuç olarak davacılara aralık ayına kadar süre tanınarak “davanın devam etmesine dair gerekçe” istendi.

FTX Müşterileri ile Yıldız Sporcular Karşı Karşıya

Yargıç bildirdiği rapor doğrultusunda, FTX müşterilerine gerekçe göstermeleri için Aralık ayına kadar süre tanımıştı. ABD Bölge Yargıcı K.Micheal Moore‘un verdiği emir ile NBA yıldızı O’Neal ve tenis yıldızı Naomi Osaka‘nın davadan ihraç edilmemesi adına gerekli kaynaklar istendi. Moore konuya ilişkin düşüncelerini dile getirerek, bu iki spor yıldızının dava süreci hakkında henüz net görüşe sahip olmadığını bildirdi.

Yaşanan olumsuz olay zinciriyle birlikte, geçmişteki FTX krizinin etkilerinin devam ettiği hala görülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x