Yükleniyor...

Yargıçtan SpartacusDAO Kararı

Yargıç, SpartacusDAO'nun NFT'lerinin dondurulmasına karar verdi.

Globix

Yargıç, SpartacusDAO’nun NFT‘lerinin dondurulmasına karar verdi.

SpartacusDAO’nun Discord üzerinden çıkardığı NFT serisi hakkında mahkeme kararı geldi. Projenin liderinin mahkeme süreci boyunca kullanıcı fonlarına erişimi kısıtlandı.

Yargıç NFT Serisi Hakkında Kararını Açıkladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SpartacusDAO’nun liderinin, mahkeme süreci başlayana kadar 35 milyon dolarlık yatırımcı fonlarına dokunması yasaklandı.

Federal bir yargıç, lideri SPA token’ının yatırımcılar tarafından dava edilen bir kripto yatırım projesi olan SpartacusDAO tarafından tutulan 35 milyon dolarlık kripto varlığının dondurulmasına karar verdi.

NFT mint

Yargıç Victor Marrero, ABD’nin New York Güney Bölge Mahkemesinde görülen duruşmada, Spartacus’un arkasındaki adam olduğu iddia edilen Wei Wu’ya karşı daha önce imzaladığı yasaklama emrini onadı. Marrero, Wu’ya dava açan yatırım şirketinin CEO’su Diogenes Casares, gelmeyen Wu mahkemeyle çalışmaya başlayana kadar emrin yürürlükte kalacağını söyledi.

Mahkemede çıkan karar SpartacusDAO ve SPA token‘larının geleceği üzerine multimilyon dolarlık bir savaşın son bölümünü işaret ediyor.

Kripto getiri projesinin ilerlemesinden memnun olmayan SPA yatırımcıları, merkeziyetsiz özerk organizasyonu feshetmek ve değerini token sahiplerine iade etmek için geçen yıl bir oylama düzenledi. Ancak Spartacus, kanuni olmayan işlemlerini görmezden geldi ve oylama platformda gerçekleşmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x