Yükleniyor...

Yarım Milyar Dolarlık Şirket, Hangi Altcoin’lere Yatırım Yaptığını Açıkladı

Kripto odaklı yatırım firmasının ve riskten korunma fonunun (hedge) CEO’su, Pantera, girişim şirketinin Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerdeki pozisyonunu açıkladı

Yarım Milyar Dolarlık Şirket Hangi Altcoin’lere Yatırım Yaptığını Açıkladı

Kripto odaklı yatırım firmasının ve riskten korunma fonunun (hedge) CEO’su, Pantera, girişim şirketinin Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerdeki pozisyonunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Thinking Crypto ile yapılan yeni bir röportajda Dan Morehead, şirketin en büyük tahsisinin Bitcoin’de olduğunu ve bunu Ethereum izlediğini söyledi. Daha sonra Morehead, Polkadot, Filecoin, Augur ve 0x’i yatırım yapılan diğer altcoin’ler olarak sıraladı.

Bitcoin (BTC) 115.000 Dolar Olacak

Toplamda Pantera, kripto alanında 600 milyon dolarlık varlığı yönetiyor ve CEO, firmanın sermaye fonlarına yatırım yaptığını belirtiyor.

Morehead, boğa ve ayı çılgınlığına rağmen, yılda ortalama %200’ün üzerinde büyüdüğünü belirttiği Bitcoin’de yükselişin devam edeceğini düşünüyor.

Firmasının önceki yarılanmaya ilişkin stok-akış analizine dayanarak, Morehead, Bitcoin’in önümüzdeki Ağustos ayına kadar 115.000 dolara ulaşacağını öngörüyor. CEO, BTC’nin bu rakamı 12 ay içinde geçme şansının %50 olduğu konusunda uyarırken, yine de “kesinlikle mümkün” olduğunu söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x