Anasayfa Altcoin Haberleri Yarım Milyar Dolarlık Şirket, Hangi Altcoin’lere Yatırım Yaptığını Açıkladı

Yarım Milyar Dolarlık Şirket, Hangi Altcoin’lere Yatırım Yaptığını Açıkladı

ABONE OL:google-news

Kripto odaklı yatırım firmasının ve riskten korunma fonunun (hedge) CEO’su, Pantera, girişim şirketinin Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerdeki pozisyonunu açıkladı.

Thinking Crypto ile yapılan yeni bir röportajda Dan Morehead, şirketin en büyük tahsisinin Bitcoin’de olduğunu ve bunu Ethereum izlediğini söyledi. Daha sonra Morehead, Polkadot, Filecoin, Augur ve 0x’i yatırım yapılan diğer altcoin’ler olarak sıraladı.

Bitcoin (BTC) 115.000 Dolar Olacak

Toplamda Pantera, kripto alanında 600 milyon dolarlık varlığı yönetiyor ve CEO, firmanın sermaye fonlarına yatırım yaptığını belirtiyor.

Morehead, boğa ve ayı çılgınlığına rağmen, yılda ortalama %200’ün üzerinde büyüdüğünü belirttiği Bitcoin’de yükselişin devam edeceğini düşünüyor.

Firmasının önceki yarılanmaya ilişkin stok-akış analizine dayanarak, Morehead, Bitcoin’in önümüzdeki Ağustos ayına kadar 115.000 dolara ulaşacağını öngörüyor. CEO, BTC’nin bu rakamı 12 ay içinde geçme şansının %50 olduğu konusunda uyarırken, yine de “kesinlikle mümkün” olduğunu söylüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,625TakipçilerTakip Et
872AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar