Yükleniyor...

Yatırım için 2018’in En Kötü 10 Kripto Para Birimi!

Kripto para izleme sitesi OnChainFX, kullanıcıların sektördeki her kripto para birimi için fiyat verilerini taramasını sağlıyor.

2018 En Kötü Kripto Para Birimleri

Kripto para izleme sitesi OnChainFX, kullanıcıların sektördeki her kripto para birimi için fiyat verilerini taramasını sağlıyor. Sitenin verilerini kullanarak, yatırımcılar artık tüm kripto para birimlerinin tüm zamanların en yüksek seviyesindeki fiyatını görebiliyorlar.

OnChainFX, kripto para birimlerinin tüm zamanların en yüksek seviyesindeki fiyatının ne kadar olduğunu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşmelerinin üstünden ne kadar gün geçtiğini, tüm zamanların en yüksek seviyesinden fiyatının yüzde kaç oranında düştüğünü ve şu anki fiyatlarını görebilirler. Ayrıca, kripto para birimlerinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilmesi için mevcut fiyatlarının kaç kat artması gerektiği dahi görülebilir.

Bu noktada, yatırım için 2018’in en kötü kripto para birimlerinin bir numarası Zclassic (ZCL). Zclassic (ZCL)’i sırasıyla GameCredits (GAME), Bitcoin Diamond (BCD), Einsteinium (EMC2), Nxt (NXT), Bitcoin Private (BTCP), LBRY Credits (LBC), SALT (SALT), Dentacoin (DCN) ve Byteball (GBYTE) takip ediyor.

2018 en kötü kripto para birimleri

ZCL’yi 2018’in en kötü yatırım enstrümanı yapan şey ise çatallanma kurbanı olması. BTCP geliştiricileri, BTCP’yi ZCL’ye aktaracaklarını açıkladığında BTC sahipleri ZCL’nin fiyatını astronomik seviyelere pompalandı. Bir kez çatallanma gerçekleşti ve fiyatı yavaş yavaş düşüşmeye başladı.

Bitcoin Diamond 2017’nin sonlarında ZCL’ye benzer bir hikayeyi paylaştı. BTCD’nin BTC’nin daha hızlı ve daha ucuz bir versiyonu olması gerekiyordu. Grafikten de görebileceğiniz gibi hiçbir şey hayal edildiği gibi gitmedi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında fiyatı 59,44 dolardı. BTCD’nin şu anki fiyatı ise 1,76 dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner