Yükleniyor...

Yatırımcılar Dikkat! Bu Altcoin’de Ciddi Bir Gerileme Yaşanabilir!

Yearn.

Yatirimcilar Dikkat Bu Altcoinde Ciddi Bir Gerileme Yasanacak

Yearn.finance’ın yönetişim token’ı (YFI) aşırı türbülans dönemine girdi. Parçalanmış bir topluluk, protokolün kurucusuna karşı artan düşmanlık ve DeFi alanındaki genel bir gerileme, görünümüne ciddi darbeler vurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para birimi, son birkaç ay süren yükseliş trendi boyunca görülen parabolik kazançların büyük kısmını sildi. 1.000 doların altından 45.000 dolara yükseldikten sonra, token o zamandan beri 20.000 doların oldukça altına düştü ve sürekli zayıflık belirtileri gösteriyor. Bu, analistlerin kripto para birimi için nispeten düşük fiyat hedefleri belirlemesine neden oldu ve bir trader, yakın vadede 10.000 doların altındaki bölgeye bir düşüşün muhtemel olduğunu belirtti.

Analist, gelecek mali çeyreğin Yearn.finance token’ı için büyük olasılıkla sert geçeceğine ve satışları takip eden her bir sıçramanın da zayıfladığına dikkat çekti.

YFI Fiyatı Düşmeye Devam Ediyor

Yearn.finance, büyük ve ateşli topluluğu, yetenekli geliştiricilerden oluşan bir ordu ve tümü YFI yönetişim token’ına ciddi talep getiren heyecan verici ürünleriyle daha önce DeFi alanının sevgilisiydi. Bu, fiyatının token başına 45.000 doların üzerine çıkmasına neden olmuş aynı zamanda YFI’nin piyasa değerini uzun bir süre 1 milyar doların üzerinde tutmuştu.

Piyasa çapındaki krizin ilk aşamalarında DeFi alanında görülen kayıpların çoğunu atlatabilmesine rağmen, Yearn kurucusunu çevreleyen drama ve deneysel projelerden bazıları kripto para biriminin istikrarını sarstı. Twitter’da ima ettiği bu projeler, sözleşmeleri bulan ve token’ları manuel olarak basan spekülatörlerin satın alma çılgınlığını ateşledi. Doğal olarak bu yatırımcıların ciddi kayıplar görmesine neden oldu. Bu, Yearn.finance kurucusuna yönelik bazı düşmanlıkları ateşledi ve önceden sıkı olan topluluğu parçaladı.

yfi

YFI 10 Bin Doların Altına Düşebilir!

Saygın bir trader, kripto para biriminin bir sonraki trendini nerede beklediği hakkında konuşurken, önümüzdeki çeyrekte 10.000 doların altında fiyatlar görmeyi beklediğini belirtti. Analist Yearn.finance’ın son hareketlerinin altta yatan bir zayıflığa işaret ettiğini belirtti:

“YFI grafiği çok güzeldi. Maalesef ayı trendi bir hafta kadar daha devam edecek gibi görünüyor, önceki diplere kıyasla tarihsel olarak zayıf bir sıçrama. 4. çeyrekte 10.000 doların altını görmek şaşırtıcı olmayacak.”

Yakın vadede Yearn.finance topluluğundaki bölünme ve öfke ciddi bir rüzgar yaratmaya devam edebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x