Yükleniyor...

Yatırımcılar Kripto Fiyatı Tahmini İçin yPredict’e Bakıyor

Geleceğin önemli projelerinden biri olarak adlandırılan yapay zeka projeleri kripto dünyasında da fazlasıyla ilgi çekiyor.

yapay zeka

Geleceğin önemli projelerinden biri olarak adlandırılan yapay zeka projeleri kripto dünyasında da fazlasıyla ilgi çekiyor. Kripto paralar ve blok zinciri teknolojisiyle birleştirilen yapay zeka projeleri öne çıkıyor. Son günlerde en çok dikkat çekeni ise yatırımcıların satın almak için araştırmalar yaptığı yPredict projesi. 

Yapay zeka ve makine öğrenimi ekosistemi oluşturmanın hedeflendiği yPredict projesinde yatırımcılar, analistler ve geliştiriciler hedefleniyor. ‘Hepsi Bir Arada Yapay Zeka Ekosistemi’ mottosuyla yola çıkan yPredict projesi model ve veri analizleriyle ön plana çıkıyor.

yPredict Neler Vadediyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

yPredict, coin ve menkul kıymet fiyatları tahminlerine ücretsiz erişim sunan açık erişilebilir bir platform.

yPredict satın alma projesi, finansal uzmanlar, analistler ve işlemcilerden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen analitik araçlar ile platformlar sunarak, veri odaklı bilgilerle daha iyi alım satım kararları almayı sağlamayı amaçlıyor.

Projede finansal piyasalardaki geleneksel tahmin yöntemlerinin karmaşıklıklarının ele alınmasına odaklanılıyor. Özellikle kripto dahil olmak üzere finansal piyasaların, sofistike algoritmalar aracılığıyla gerçekleştirilen işlemlerin büyük bir hacme sahip olması nedeniyle tahmin edilebilirliklerini kaybettikleri biliniyor. Bu durum, fiyat yapısı oluşumlarının sürekli olarak değişmesine, piyasa hareketlerini anlama ve tahmin etme konusunda uzmanlaşan yatırımcıların bile piyasaları tahmin etmekte büyük zorluklarla karşılaşmalarına neden oluyor.

yPredict.ai amacını, bu finansal piyasa karmaşıklıklarını aşmak ve önemli bir rol oynamakla konumlandırıyor. Bu rol, veri odaklı bilgilerin, kanıtlanmış analitik metriklerin ve bir tahmin pazarının sunulmasıyla gerçekleştiriliyor.

Finansal veri bilimcilerinin, tahmin modelleri aracılığıyla oluşturdukları sonuçları/sinyalleri aylık bir abonelik hizmeti olarak sunabilecekleri bir pazar yerine erişim sağlıyor. Yapay zeka destekli fiyat tahmin projesi yPredict platformu, onlara tahminsel modellerini bir hizmet olarak satmak için bir pazar sağlıyor. Bu sayede, finansal işlemlerle uğraşma veya tahminsel modellerini pazarlama gibi ihtiyaçlara gerek duymadan becerilerini kullanma ve değerlendirme imkânı sunuyor.

yPredict Platformu Üç Üyelik Seçeneğiyle Öne Çıkıyor

yPredict analiz platformu örüntü tanıma, duyarlılık analizi, gösterge analizi ve işlem analizi gibi çeşitli araçlar içeriyor. Platformunun fiyatlandırma modeli freemium olarak yapılandırıldı. Üyelik seçenekleri, ücretsiz, aktif ve profesyonel trader katmanları olmak üzere üç farklı seviyede kategorize edildi.

Bu arada borsa listelemeleri öncesindeki 8 aşamalı ön satış etkinliği devam eden yPredict’in native token’ı YPRED’in 100 milyon adet arzı bulunuyor. yPredict satın almak isteyen yatırımcılar web sitesi üzerinden, ETH, MATIC ve BNB karşılığında satın alabiliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x