Yükleniyor...

Yazılım Devi Salesforce, Polygon ile Anlaştı!

Yazılım şirketlerinin önde gelen isimlerinden Salesforce, NFT tabanlı programları için Polygon ile ortaklık kurduğunu bildirdi.

salesforce

Yazılım şirketlerinin önde gelen isimlerinden Salesforce, NFT tabanlı programları için Polygon ile ortaklık kurduğunu bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Polygon Labs’in başkanı Ryan Wyatt, perşembe günü sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklama ile, global anlamda büyük bir yere sahip yazılım firmalarından olan Salesforce ile anlaştığını duyurdu. Dünyanın en büyük, müşteri ilişkileri yönetimi yazılım formlarından olan Salesforce, NFT tabanlı programlar geliştirme hedefiyle Polygon Labs ile ortaklık kurduğunu yayınladı.

Salesforce, NFT Teknolojisine Kararlı Bir Şekilde Yürüyor

63d7724e30313d0ea9529550 230130 Blog kapak 10

NFT tabanlı hizmetleri geliştirme amacıyla Polygon Labs ile anlaşan Salesforce, bu teknolojiye olan güvenini sürdürüyor. Salesforce’ın web sitesine göre, şirketlerin blockchain platformlarında NFT oluşturmalarını ve yönetimini sağlamak amacıyla Web3.0 hizmetinlerini başlattığını belirtti. Ayrıca şirket, “yeni toplulukları keşfetmek, cüzdan verilerinin geliştirilmesi, ortak kullanım” söylemleri ile NFT’lerin faydalarını vurguladı.

Giderek faaliyetlerini hızlandıran Salesforce, büyük şirket ile ortaklıklarını daha da parlatıyor. Polygon, Starbucks, Square Enix ve Lotte Group gibi devasa şirketler ile güçlenmeye devam ediyor. En son atmış olduğu “Polygon ortaklığı”, şirketin istikrarlı adımlarını sürdürdüğünü gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x