Yükleniyor...

Yearn Finance, Daha Yüksek Getiri Sağlamayı Vaat Ediyor

Merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasındaki mevcut patlama, kripto trader’larının ve yatırımcıların dikkatini daha da fazla çekecek şekilde daha fazla yeni protokol ve proje duyurulduğu için yakın zamanda sona ermeyecek gibi görünüyor.

yearn finance yfi yETH daha fazla kazanc sunacak

Merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasındaki mevcut patlama, kripto trader’larının ve yatırımcıların dikkatini daha da fazla çekecek şekilde daha fazla yeni protokol ve proje duyurulduğu için yakın zamanda sona ermeyecek gibi görünüyor. Özellikle yield farming’de Ethereum (ETH) sahipleri için umut verici görünen yeni ürünlerden biri olan Yearn Finance’ın yETH’i hakkında oldukça fazla yükseliş beyanları oldu.

yETH Daha Yüksek Faiz Vaat Ediyor

Pazartesi günü duyurulan yETH, Yearn Finance tarafından piyasaya sürülen yeni bir verimli yield farming ürünü. DeFi protokolü, yeni ürünün, Ethereum sahiplerinin ETH varlıklarını stake ederek coinler’inde mevcut en iyi verimi kazanmalarını sağlayacağını iddia ediyor. Yearn Finance yETH’in bir “kasa” olduğu söyleniyor, yani getiriler kullanıcılar tarafından birlikte kazanılacak.

Raporlar, Yearn Finance yETH’in geliştirilmesinin topluluk üyeleri tarafından kabul edildiğini ve oylandığını belirtti. Endüstri analistlerinden yETH ile ilgili birkaç açıklama oldukça iyimser ve çoğu ürünün daha fazla Ethereum token çekmesini bekliyor. Bu, DeFi protokollerinde daha fazla ETH’nin kilitleneceği anlamına gelir.

Nugget News’in kurucusu Alex Saunders, Yearn Finance ile ilgili şunları ifade ediyor:

“ETH’ye sahip olan herkes, yETH HODLing sayesinde en iyi verimi otomatik olarak kazanabilir. Bu aynı zamanda diğer protokollerin stake ödülleri sunarken Ethereum ile rekabet etmekte zorlandığı anlamına da gelebilir.”

DeFi’da Daha Fazla ETH Kilitlenebilir

Daha fazla insan sürekli olarak kripto para birikimiyle DeFi alanından para kazanmaya çalıştıkça, Yearn Finance yETH’nin ‘yüksek getiri’ etiketi ile ortaya çıkışı muhtemelen üründe daha fazla ETH’nin kilitlenmesine neden olacaktır.

Bu konuda yorum yapan bir trader şunları kaydetti:

“Bu @iearnfinance YETH kasasında kilitlenecek olan çok miktarda ETH, astronomik olacak, sadece $yfi için değil, aynı zamanda $eth’nin kendisi için de yükseliş olacak.”

Ancak bazı insanlar, ürünün Ethereum için arz tarafında likidite şokuna neden olabileceğine dair kötü hislere sahip. Örneğin Set Protocol’den Anthony Sassano şunları ifade ediyor:

“@İearnfinance’ın YETH kasası, ETH için bir kara delik olacak. Yani, ETH devreye girdiğinde, çıkması çok zor olacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner