Yükleniyor...
Sponsored

Yearn.Finance Kurucusu, Sıkı Kripto Düzenlemesinden Yana

YearnFinance protokolünün kurucusu, kripto para sektörünün sıkı bir şekilde düzenlenmesini istiyor.

Yearn.Finance Kurucusu Siki Kripto Duzenlemesinden Yana

YearnFinance protokolünün kurucusu, kripto para sektörünün sıkı bir şekilde düzenlenmesini istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yearn.Finance kurucusuna göre, sektöre ihtiyatlı standartlar getirmenin, daha uzun vadeli piyasa istikrarına yol açacağı için kripto için faydalı olacak. Ayrıca, tüketicilere haklarını uygulamak için açık bir yol sağlayacak.

Yearn.Finance Kurucusu: Geleneksel Finans Kadar Sıkı Olmalı

Yearn.Finance protokolünün kurucusu Andre Cronje, kripto para sektörünün, geleneksel finans kadar sıkı bir şekilde düzenlenmesi gerektiğini söylüyor.

Cronje, sıkı düzenlemelerin, güçlü bir tüketici koruması sağlarken aynı zamanda çok ihtiyaç duyulan çözümlere erişim sağlayacağını düşünüyor. Ayrıca, merkez bankası sigortası ve ihtiyatlı denetimi içeren geleneksel finansta mevcut olan çeşitli koruma türlerini de örnek olarak gösterdi.

fincen kripto para kurallari

Kurucu, kripto para birimlerinin şu anda banka olarak faaliyet gösterdiğini belirtti. Aynı zamanda, sektördeki sorumsuz aktörleri cesaretlendiren herhangi bir güvence sunmadığına da değindi.

Terra kazasından bahseden Cronje, birkaç büyük UST sahibinin eylemlerinin tüm ekosistemi istikrarsızlaştırmak için yeterli olduğu sonucuna vardı. Cronje, tüm bu sebepler nedeniyle kripto para sektörünün geleneksel finans kadar sıkı düzenlenmesini ve sektörün geleceğinin kaybolmamasını istiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x