Yükleniyor...

Yearn.Finance Kurucusundan Gizemli Açıklamalar: Müjde mi Geliyor?

Yearn.

yfi 2

Yearn.Finance (YFI) Kurucusu Andre Cronje, Twitter üzerinden bir takım açıklamalarda bulundu. Cronje, yaptığı açıklamada yearn.finance’ın yeni bir güncellemesi hakkında konuştu.

YFI Kurucusu Andre Cronje, Twitter’dan bu yeni güncelleme hakkında ufak bir ipucu verse de güncelleme detayları hakkında konuşmadı. Günümüzde DeFi’ın popüler hale gelmesiyle beraber Andre Cronje de en çok konuşulan isimler arasına girdi. Cronje, YFI ile alakalı olarak yeni bir sistemin uygulamaya sokulacağını ve bu sistemin “bu zamana kadarki en karışık sistem” olacağını ifade etti. Cronje sistemle alakalı ufak ipuçları da vermeyi ihmal etmedi.

Buna göre yeni sistemde, Aave, Synthetix, iEarn Finance ve Chainlink gibi projelerin teknolojilerinden yararlanılacak. Cronje, tweet’in devamında ise takipçilerine “lansmandan önce açıklamak için whitepaper benzeri yazı mı yayınlamalıyız yoksa sadece bir anda başlatıp herkesi şaşırtmalı mıyız?” sorusunu yöneltti.

Anket Düzenledi

DeFi dünyasının dahi çocuğu Cronje, Twitter üzerinden takipçilerine yönelttiği bu soruyla beraber bir de anket düzenledi. Ankete şimdiye kadar 5 bin 700 oy geldi ve bu oyların %54’ünü sürpriz isteyenler oluşturuyordu. Oylamanın bitmesine 8 saat kaldı.

 

Kripto para dünyasının tanınan isimlerinden Qiao Wang ise Cronje’nin bu ifadelerine whitepaper’ın yayınlanmasından yana olduğuna dair bir cevap verdi. Wang, şunları söyledi:

“Lütfen açıklayın. İnsanların riskleri anlamasına yardımcı olun.”

YFI Nereye Ulaşabilir?

Yearn.finance’ın temelleri her zamankinden daha güçlü olduğu için YFI’nın zamanla hangi noktaya ulaşacağını herkes merak ediyor. Kripto para zaten değerinde üstel bir patlama gördü, ancak bazıları bu yükselişin daha da devam edeceğine emin.

News NTC haberine göre Andrew Kang başkanlığındaki bir kripto varlık fonu olan Mechanism Capital, geçtiğimiz günlerde kapsamlı bir blog yazısında bu soruyu ele aldı. Firma, YFI için iyimser bir indirimli nakit akışı modeli uygulayarak kripto para biriminin 300 bin dolar üzerine çıkabileceğini söyledi.

Coingecko verilerine göre yearn.finance (YFI), yazının yazıldığı sırada 23 bin 324 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesini 12 Eylül 2020’de 43 bin 678,11 dolarla gördü. Analistlerin birçoğu YFI’nın gün geçtikçe daha başarılı olacağını düşünüyor. Bu nedenle kurucu Cronje’nin açıklamaları oldukça önemli.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner