Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Yearn Finance (YFI), Bitcoin'den (BTC) Önce 50.000 Dolara Ulaştı

Yearn Finance (YFI), Bitcoin’den (BTC) Önce 50.000 Dolara Ulaştı

ABONE OL:google-news

Yearn Finance’in yönetişim token’ı YFI, tarihte ilk kez 50.000 doları aşarak bugün yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Kazançlar, New York merkezli bir kripto para birimi yönetim şirketi olan Grayscale Investments’in olası bir Yearn Finance Trust için bir LLC kaydı ile ortaya çıktı. Bu, yatırımcıların YFI için tekliflerini artırmaya yöneltti.

YFI İçin Boğa Açıklaması Oldu

Grayscale, kurumsal talebe göre ek kripto paralar biriktiriyor. Bu nedenle, analistler genellikle satın alımlarını ilgili varlıklar için yükseliş olarak görüyorlar. Firma, bir Yearn Finance trust’ı başlatmaya ilgi gösterdiği için boğalar, bu hareketin merkezi olmayan finans sektörüne yüksek profilli yatırımlar getireceğine inanıyor.

nmb54R00 860x498 1

YFI bu nedenle bugün yükselişe geçti ve 51.859 dolara kadar çıktı. YFI, son 24 saatte %33, son 7 günde ise %60 oranında değer kazandı. Kripto para birimi Bu şekilde Bitcoin‘den önce 50.000 dolara ulaşmış oldu. YFI, yazının yazıldığı sırada 50.846 dolardan işlem görüyordu.

Trader’lar, fiyatın daha da yükselmesini bekliyor. Twitter’daki anonim bir analist, YFI’nin Bitcoin’e karşı teknik okumalarına dayanarak 150.000 dolarlık bir değerleme için baskı yapabileceğini belirtti. Geriye dönüp bakıldığında, YFI/BTC döviz kuru yükseliş kanalından kırılma işaretleri gösterdi ve güçlü bir yukarı yönlü eğilim oluşturdu.

EuA73lrXMAAOrDg 860x513 1

Santiment’teki analistler, şu ifadeleri kullandı:

“Borsalardaki YFI arzı, lansmanından bu yana borsalarda en yüksek coin arzını gördüğü ve fiyatların düştüğü Kasım 2020’den bu yana kademeli olarak düşüyor, bu da teslimiyetin gerçekleştiğini gösteriyor. YFI’daki bu kademeli düşüş, borsalarda daha az satış baskısı olduğu için sağlıklı ve olumlu.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakNewsBTC
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar