Yükleniyor...

Yearn.Finance’ta (YFI) Yükseliş Devam Edecek mi?

Yearn Finance’ın token’ı YFI, bugün erken işlem seansını 40 bin doların üzerinde kapadı.

yfi

Yearn Finance’ın token’ı YFI, bugün erken işlem seansını 40 bin doların üzerinde kapadı. Son zamanların popüler DeFi coin’i YFI, yazının yazıldığı sırada 38 bin 957 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

YFI / USD döviz kuru, yüzde 13.74’lük bir yükselişin ardından gün içinde 42 bin 425 dolara kadar yükseldi. Güçlü yukarı yönlü hareket, başka yerlerdeki zayıf yükseliş eğilimine rağmen, en iyi kripto para birimleri Bitcoin ve Ethereum’un satıcıların ağırlığı altında işlem görmesiyle beraber ortaya çıktı.

YFI da seans zirvesinden sonra bir düşüş yaşandı. Yatırımcılar gün içi karlarını ayırdılar ve bu da kripto para biriminin yüzde 8,50 oranında düşmesine neden oldu. Bununla birlikte, 38.990 dolar civarında gizlenen bir destek seviyesi, fiyatı herhangi bir yere düşmekten korudu.

BCH

YFI / USD, seans destek seviyesini belirledikten sonra gün içi karının bir kısmını geri aldı. Yükseliş trendinin devam etmesi, paritenin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 bine  yaklaşmasını ve birincil yükseliş hedefinin 50 bin 311 dolar civarında olması bekleniyor.

Tersine, destek seviyesinin altına inmek, fiyatı 31 bin 993 dolarda genişletilmiş bir aşağı yönlü hedefle 35 bin 70 dolara gönderme riski taşır.

YFI’da Yükseliş Adımları

Yearn Finance piyasasındaki en son galibiyet, YFI’nin Coinbase Pro’da listelemesinin ardından geldi. ABD merkezli kripto borsası bugün erken saatlerde, yatırımcıların YFI token’larını platformuna yatırmalarına izin verdiğini duyurdu. Salı gününden itibaren DeFi kripto para biriminin ticareti başlayacak. Duyurularında şu ifadeleri kullandılar:

“Platformda yeterli YFI arzı sağlandıktan sonra, YFI-USD sipariş defterimizde işlem yapmak dört aşamada başlayacak.”

Haberler YFI için önemli bir ralliyi başlatmış olabilir. Yatırımcılar, Yearn Finance protokolüne akın etti çünkü YFI, piyasaya sürüldüğü sırada pratikte değersizdi, dolayısıyla elde tutması daha ucuzdu. Ancak token, kullanıcılar için en iyi getiriyi sağlayan DeFi havuzlarını seçmek ve bundan bir gelir elde etmek için hala karlı bir iş modelini destekliyordu.

YFI bu nedenle çok büyük ilgi gördü ve çıkışında ifade edilen “değersiz” kavramı kripto para biriminin yanında oldukça ironik kaldı. YFI, yazının yazıldığı sırada Coingecko verilerine göre 38 bin 957 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x