Yükleniyor...

Yearn.Finance (YFI) Uzun Vadede Yükseliş Yaşayabilir

Analistler, Yearn.finance’ın (YFI) güçlü bir şekilde düzeltme yaşamasına rağmen avantajlı bir konumda kaldığını söylüyor

yearnfinance yfi uzun vadede yukselis yasayabilir

Analistler, Yearn.finance’ın (YFI) güçlü bir şekilde düzeltme yaşamasına rağmen avantajlı bir konumda kaldığını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer en iyi dijital varlıklar gibi YFI, eski piyasalar yükselen dolar kuru tarafından ezildiği için son günlerde güçlü bir geri çekilme ile karşı karşıya kaldı. Merkezi olmayan kripto para, sert bir şekilde düşüş yaşadı. Ethereum tabanlı kripto para 40 bin dolarlık zirveye yaklaşmasında sonra son günlerde sert bir düzeltmeyle karşı karşıya kaldı. Aşağıdaki tablo da bunu gösteriyor.

YFI’nin Büyümesi İçin Yeterli Alan Var

Analistler, YFI’nin güçlü düşüş trendinden sonra büyümek için yeterli alanı olduğunu söylüyor. Bir blockchain analitik firması olan Santiment, kısa bir süre önce YFI’nin neden uzun vadeli bir perspektifte pozitif durumda kaldığını açıklayan bir tweet paylaştı. Şirket, Aave kullanıcılarının borç verme havuzuna YFI yatırdığını, kripto para birimi için sosyal hacmin güçlü kaldığını ve verilerin, kripto parayla büyük bir birikimin gerçekleştiğini gösterdiğini belirtti. Birleşimde çalışan tüm bu eğilimler, uzun vadede YFI’yi daha yükseğe çıkarabilir.

Bununla birlikte, Yearn.finance protokolü, YFI’nin uzun vadede değer kazanmasına izin vermesi gereken büyük ve artan miktarda ücret toplamaya devam etti.

YFI tüm DeFi protokolleriyle özel olarak bağlantılı olmasa da, birçok analist kripto paranın temelde merkezi olmayan bir finans endeksi olduğunu söylüyor. Neyse ki, kripto paranın bu segmentinin büyümeye devam etmesi bekleniyor. Bu, Ethereum tabanlı kripto para birimi için iyiye işaret ediyor ve DeFi çekiş kazandıkça muhtemelen daha fazla büyüme görecek.

Kripto girişim kapitalisti ve DeFi analisti Andrew Kang, YFI’nin neden daha uzun vadeli büyüme görmenin eşiğinde olduğu konusunda, büyümenin yeni başladığını gösteren piyasa trendlerinin olduğunu kaydetti:

“DeFi yıllardır ortalıkta, ancak yakın zamanda kripto topluluğunda ciddi bir kabul gördü. Ancak vızıltıyla bile, anlama, kullanım ve sermaye tahsisi seviyeleri yüksek artı potansiyeli ile hala düşük. DeFi geliştirme bir dönüm noktasına çarpıyor. Alanı takip edenler, tam zamanlı araştırma yaparken bile yeni projelere ayak uydurmanın ne kadar zor olduğunu biliyorlar. “

Alandaki diğer yatırımcılar, DeFi ile karşılaştırıldığında geleneksel finansmanda sunulan getiri eksikliğini gerekçe göstererek daha fazla büyüme bekliyor. YFI, özellikle de önde gelen bir getiri toplayıcı olma yolunda ilerlemeye devam ederse, tüm bunlara fayda sağlayacaktır.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x