Yükleniyor...

Yekta Kopan ve Paribu’dan Yeni Video Serisi: Paribu Soru Bankası

Yazar, seslendirme sanatçısı ve sunucu Yekta Kopan; kripto para sektörüne dair en çok sorulan soruları “Paribu Soru Bankası” adlı video serisinde, Paribu CEO’su Yasin Oral’a soruyor.

1594708006 Paribu Gorsel

Yazar, seslendirme sanatçısı ve sunucu Yekta Kopan; kripto para sektörüne dair en çok sorulan soruları “Paribu Soru Bankası” adlı video serisinde, Paribu CEO’su Yasin Oral’a soruyor.

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu, kullanıcıların kripto para piyasasına güvenle adım atması için sektöre dair merak edilen soruları, Paribu Soru Bankası video serisi ile cevaplıyor. Yazar, seslendirme sanatçısı ve sunucu Yekta Kopan; Paribu CEO’su Yasin Oral’a kripto para dünyasına ve Paribu’ya dair Google’da en çok sorulan soruları yöneltiyor.

Bitcoin nedir, nasıl alınır, nerede kullanılır, kaç adet kripto para vardır gibi; Google üzerinde en çok aranan sorulara cevap veren video serisinde Paribu’nun kuruluş öyküsü ve hayata geçireceği yeni projeler de anlatılıyor.

Kripto para kullanıcılarının ve bu dünyayla tanışmaya hazırlananların en pratik ve doğru şekilde bilgilenmelerini sağlama hedefiyle yola çıktılarını belirten Paribu CEO’su Yasin Oral şunları belirtti:

“Kripto para piyasası doğru bilgiyle hareket etmenin çok büyük önem taşıdığı bir alan. Ekosistemde ise bilgi kirliliği çok fazla. Bu da doğru bilgiye ulaşmayı zorlaştırıyor. Paribu olarak kullanıcıların kripto para konusunda en çok merak ettiği soruları detaylıca araştırdık. Araştırmamız sonucunda da doğru bilgiye kolaylıkla erişim olanağı sunmak için Yekta Kopan’la birlikte bir soru cevap serisi hazırladık. Böylece kullanıcıların ve kripto para piyasasına güvenle adım atmak isteyenlerin sorularına cevap bulacağı bir video serisi ortaya çıkardık.” 

Video serisini izlemek için Paribu YouTube kanalını ziyaret edebilir, Paribu hakkında gelişmeleri daha yakından takip etmek için www.paribu.com/blog/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paribu Hakkında

2017 yılında Yasin Oral tarafından kullanıma açılan Paribu, kısa sürede Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu haline geldi. 600 bin kullanıcısı bulunan platform, 7/24 kesintisiz yatırma çekme işlemleri ve hızlı destek ekibi ile dijital varlık işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x