Yükleniyor...

Yellow Card, Afrika için Kripto Ödemelerini Genişletiyor

Yellow Card Financial, Afrika'da resmi olarak kullanılabilecek yeni kripto ödeme ve transfer hizmeti Yellow Pay'ı hizmete açıyor.

kripto ödeme

Yellow Card Financial, Afrika‘da resmi olarak kullanılabilecek yeni kripto ödeme ve transfer hizmeti Yellow Pay‘ı hizmete açıyor.

Kripto para birimlerinin kullanımı ve benimsenmesi günden güne artış gösteriyor. Özellikle enflasyon ile mücadele eden ülkeler ve Afrika ülkeleri, kripto para birimlerinin kullanımı konusunda sıcak hamlelerde bulunuyor. Bir yatırım aracından fazlası olan kripto paralar, küresel çapta daha da yaygınlaşacak gibi görünüyor. Son olarak Yellow Card, kripto ödeme ve transfer hizmeti Yellow Pay‘ı Afrika’da resmi olarak piyasaya sürecek.

Yellow Card, Afrika’da Kripto Devrimi Yaratmayı Amaçlıyor

Yellow Card Financial, daha önce yalnızca Nijerya‘da bulunan Yellow Pay‘ı Afrika genelinde genişletmeyi planlıyor.

Afrika‘da resmi olarak kullanılabilecek bu platform, müşterilere büyük bir kolaylık sağlamayı hedefliyor. Yellow Pay‘ı kullanan müşteriler, herhangi bir ücret ödemeden kripto para gönderimi ve ödemesi yapabilme imkanına erişebilecekler.

Yellow Card Afrikada Kripto Devrimi Yaratmayi Amacliyor

Şirket, bu hizmetini Nijerya‘da USDT işlemlerini tamamlamak amacıyla güncel olarak kullanıyor. Yellow Pay, bir para havalesi veya döviz bozdurmadan ziyade gelişmiş bir kripto ürünü olarak öne çıkıyor.

Yellow Card CEO’su ve Kurucu Ortağı Chris Maurice, “Bu sadece bir para transferi hizmetinden daha fazlasıdır. Afrika’daki insanlar için yeni fırsatların kilidini açacak güçlü bir araç. Sınırların ötesinde, anında ve düşük maliyetli işlemleri mümkün kılarak, daha bağlantılı ve dinamik bir Afrika yaratmaya yardımcı oluyoruz.” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x