Yeni Altcoin, Binance'te Sürpriz Bir Şekilde Listelendikten Sonra Patladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Yeni Altcoin, Binance’te Sürpriz Bir Şekilde Listelendikten Sonra Patladı

Bir oyun altcoini, dünyanın en büyük kripto borsalarından Binance'te listelenmesinin ardından %130'dan fazla arttı.

page top.c89df14d

Bir oyun altcoini, dünyanın en büyük kripto borsalarından Binance’te listelenmesinin ardından %130’dan fazla arttı.

Binance, platforma BinaryX’i (BNX) eklediğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BNX, Binance Smart Chain üzerinde geliştirilmekte olan bir fantezi rol yapma (FRP) oyunu olan CyberDragon’da kullanılan yerel token’dır. Token, topluluk oylaması, kahraman alımı, yükseltmeler ve diğer temel oyun işlevleri için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Oyuncular karakterler yaratabilir, nadir ekipman toplayabilir ve düşmanları yenerek ödüller kazanabilir.

BNX, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve trader’lar için daha yüksek risk oluşturması muhtemel daha yeni token’ları alıp satabilecekleri özel bir ticaret alanı olan Binance’in İnovasyon Bölgesi’nde sunuluyor.

Günü 101 dolardan açan BNX, Binance duyurusunun ardından dikey gitti ve CoinGecko’ya göre 116 dolara yerleşmeden önce 225 dolara ulaştı.

Oyun altcoinleri ve metaverse tokenları, son birkaç hafta içinde kripto alanına hakim oldu ve Facebook’un “Meta” olarak yeniden markalaşmasının ve metaverse’e yatırım yapmayı planlamasının ardından pazara daha da fazla giriş oldu.

BNX, Binance borsasında dalga yaratan tek metaverse tokenı değil. GALA adlı bir başka oyun altcoini, Binance’in Eylül ortasındaki duyurusunu takiben %540’tan fazla yükseldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x