Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Altcoin Haberleri Yeni Bir DeFi Projesi Kısa Sürede %1022 Artış Gösterdi

Yeni Bir DeFi Projesi Kısa Sürede %1022 Artış Gösterdi

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

Popüler kripto para Polkadot’un (DOT) DeFi sürümü olacak şekilde tasarlanan Yearn Finance DOT (YFDOT), bir haftadan kısa sürede %1.022 yükseldi. Varlık, DeFi farming işlevlerini büyük kripto paraların piyasa dinamikleri seviyesine getirmeyi ve arzı 1.000 kat azaltmayı amaçlayan YFSwap platformunun bir parçası. 

Proje, kullanıcıların ve geliştiricilerin tokenlarını aniden toplu halde satma senaryosu anlamına gelen ve endüstride “rug pulls” olarak bilinen olayı, kullanıcılara verim elde etmesine izin veren enflasyonist olmayan DeFi varlıkları sunarak ortadan kaldırmayı amaçlıyor. 

YFSwap, Polkadot’a ek olarak Yearn Finance Bitcoin (YFBTC) ve Yearn Finance Ethereum (YFETH) dahil olmak üzere çeşitli DeFi tokenları yaratmıştı. 

Yearn Finance DOT’un websitesine göre, YFDOT tokenları staking ve farm etkinliklerine olanak tanıyor. YFDOT ayrıca Polkadot’un temel bileşenleri olan ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik özelliklerine sahip. 

6 Günde %1022 Arttı

CoinGecko verilerine göre YFDOT, 18 Kasım’da 12.48 dolar seviyesinden işlem görüyordu. 23 Kasım’da ise %1022 artış göstererek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 140 dolara ulaştı.

YFDOT ekibi rug pulls’u engellemek için tokenlarını 18 ay boyunca kilitleyecek. Ayrıca proje, uzun vadeli sahiplerini teşvik etmek amacıyla üç coin burn etkinliği ile 18.493,75 YFDOT olan toplam arzının %15’ini ortadan kaldıracak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar